Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, menior napisał:

A jakie sa? Probowalem juz roznych od drogiego IronX do taniego Tenzi czysta felga czy RRC i jak dla mnie wszystkie robia to samo,roznia sie wydajnoscia i konsystencja(od plynnych po zelowe) do felg lubie zelowa Tuge, do wszechstronnego uzytku z tanszych SG D-Tox 

Wiesz co nie chodzi mi tyle o to czy zbiera zabrudzenia metaliczne co o inne czynniki. Np zielona tuga zostawiała bardzo dziwne ślady na elementach tarcz, na forum przewinal sie jeszcze wątek, że vampire liquid narusza elementy ocynkowane, a np. w opisie d-toxa nie ma info czy ma neutralne ph. Chcę kupić coś czym bd lał po całym aucie i nie martwił się o skutki uboczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kopersky napisał:

Wiesz co nie chodzi mi tyle o to czy zbiera zabrudzenia metaliczne co o inne czynniki. Np zielona tuga zostawiała bardzo dziwne ślady na elementach tarcz, na forum przewinal sie jeszcze wątek, że vampire liquid narusza elementy ocynkowane, a np. w opisie d-toxa nie ma info czy ma neutralne ph. Chcę kupić coś czym bd lał po całym aucie i nie martwił się o skutki uboczne.

Z tego co mi wiadomo wszystkie produkty typu iron remover moga powodowac korozje i osady na takich elementach jak tarcze czy zaciski,na zagranicznych forach o tym glosno,u nas nieco mniej,dlatego odstapilem od uzywania ich zbyt czesto,wystarczy raz na jakis czas co iles miesiecy a na biezaco jakims zasadowym srodkiem 

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam DOBREGO ręcznika do osuszania. Typy są 3: Fireball pin Towel, gyeon silk dryer, i tu mi @rygryss poleca ręcznik no name którego on używa więc jakbyś mógłbyś wypowiedzieć to było by spoko. Nie interesuje mnie ile litrów wyciągnie z wiadra, tylko jak dużo wody przyjmie z lakieru i nie będzie zostawił smug. Silk dobry, fireball ta sama technologia ale tańszy wielkość ta sama prawie ale może jakieś różnice jednak są w użytkowaniu? No name jest dwustronny, wydaje się że powinien więcej wody wciągnąć ale czy naprawdę to robi różnicę? Czy ta woda może jednak przesiąka na drugą stronę? Pomóżcie panowie bo już chce kupić jeden i mieć spokój i być zadowolonym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukaso , osobiście z No Name/a jestem mega zadowolony... lubię MF, która nie jest za duża, po złożeniu fajnie trzyma się w rąsi i ogarniasz zakamarki czy mniejsze elementy.

Nie mówię/piszę, że to jest najlepszy ręcznik na rynku, ale cena jakość, dla mnie miszcz .

 

jak się zdecydujesz, napisz PW, dam namiar na jegomościa- możliwe, że bedzie dobra cena 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lukaso napisał:

Panowie szukam DOBREGO ręcznika do osuszania. Typy są 3: Fireball pin Towel, gyeon silk dryer, i tu mi @rygryss poleca ręcznik no name którego on używa więc jakbyś mógłbyś wypowiedzieć to było by spoko. Nie interesuje mnie ile litrów wyciągnie z wiadra, tylko jak dużo wody przyjmie z lakieru i nie będzie zostawił smug. Silk dobry, fireball ta sama technologia ale tańszy wielkość ta sama prawie ale może jakieś różnice jednak są w użytkowaniu? No name jest dwustronny, wydaje się że powinien więcej wody wciągnąć ale czy naprawdę to robi różnicę? Czy ta woda może jednak przesiąka na drugą stronę? Pomóżcie panowie bo już chce kupić jeden i mieć spokój i być zadowolonym. 

Dla mnie wybór jest jeden - Silk dryer  - katuje już 2 rok i nadal wygląda jak nowy. Kilka nitek wyszło z mojej nieuwagi gdy zahaczyłem o napisy lub wystające elementy, poza tym nie mam uwag. Mam w arsenale kilkanaście dedykowanych do osuszania ręczników od budżetowych po bardzo drogie (Swissvax) i wszystko poszło w odstawkę po tym jak polubiłem się z Silkiem.

Dodam, że nie ma lekko bo musi się wykazać na bardzo dużym sedanie, gdzie sama maska jest jak dłuższa i szersza niż w niektórych hatchbackach dach, nie wspomne o reszcie 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, martinii napisał:

GYEON Q2M Smoothie

ooo tak, 3 sezon katowana, prana, szczotkowana i jak nowa

Teraz, Kopersky napisał:

Chcę kupić coś czym bd lał po całym aucie i nie martwił się o skutki uboczne.

jeżeli cena nie gra roli, GYEON robi robotę

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, turzol napisał:

Dla mnie wybór jest jeden - Silk dryer  - katuje już 2 rok i nadal wygląda jak nowy. Kilka nitek wyszło z mojej nieuwagi gdy zahaczyłem o napisy lub wystające elementy, poza tym nie mam uwag. Mam w arsenale kilkanaście dedykowanych do osuszania ręczników od budżetowych po bardzo drogie (Swissvax) i wszystko poszło w odstawkę po tym jak polubiłem się z Silkiem.

Dodam, że nie ma lekko bo musi się wykazać na bardzo dużym sedanie, gdzie sama maska jest jak dłuższa i szersza niż w niektórych hatchbackach dach, nie wspomne o reszcie 🙂

Popieram w całej rozciągłości. @Lukaso jeśli chcesz mieć jeden i mieć spokój na kilka lat, to wybór jest prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że Silka prałem do tej pory może 3 razy, zazwyczaj po osuszeniu go wykręcam, strzepuje i wieszam na sznurku do wyschnięcia. Jego największą zaletą jest to, że nie zostawia mazów i mimo że nie wyglada na takiego to chłonie wodę jak głupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą jescze jakieś głosy to chyba będzie chyba silk... Cena nie ma. Większego znaczenia ma być dobrze bo już nie mam zamiaru więcej kupować, tzn dziewczyna się zaoferowała że kupi mi na urodziny także tego
 
 

Silk od Gyeona to tez moj ulubiony. Mam jeszcze od nich wafla do zgrabnego przyklepywania na masce dachu i klapie, ale jakbym mial miec jeden to Silk.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gyeon silk dryer z tych co podałeś 😉
Mam obecnie fluffy i work stuff monster drying towel, który jest niemalże identyczny jak silk i robi mega robotę, chłonie wodę jak głupi, nie zostawia mazów i smug, po prostu mega, fluffy do niego nie ma nawet polotu. 😉 Ale niestety na razie w oficjalnej sprzedaży nie ma ma monstera. 😞 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak coś będzie nie tak co na co mi wymienią? Na beasta który się nie sprawdza? Generalnie tak, wziąłbym fireballa bo tańszy, o ile jest naprawdę dobry i żywotny, Silka chwalą że nawet po długim czasie robi robotę. Jestem w stanie dopłacić ale jeśli jest to, to samo to nie ma po co dokładać połowę ceny PINa do SILKA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, etrone napisał:

W przypadku gdy nie wyszedl mi jeden element przy aplikacji powloki i zmylem caly ipa - ile dac na odparowanie zanim przystapie do reaplikacji ?

Nie wiem jakim cudem zmyles powloke IPA. Nawet jak bys nalozyl ja i po sekundzie popsikal IPA to jej nie zmyjesz. Nie wyszedl ci bo mazy masz czy jak ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@etrone ja tak z ciekawosci jaka to była powłoka??

bo wiesz aplikuje powłoki dość często i sory ale zadne wymywacze jej nic nie robia. Żeby ja zniszczyć, usunąć itd to musisz pasta wjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.