Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Temat rzeka: mycie silnika. Chcę to zrobić w celu usunięcia śladów oleju i znalezienia ewentualnych pozostałych wycieków. Wiem, że metody są różne, mnie jednak zależy na najskuteczniejszej. Cena chemii nie gra roli. Ma być bezpieczna. ADBL Green'gine? Może środek Würtha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompować oba będzie trzeba tyle samo w tym sęk, ze jak weźmiesz 2000 i wlejesz np. 1,5l roztworu to będziesz co chwile musiał pompować bo masz mało miejsca na sprężone powietrze. Jak weźmiesz 3000 i nalejesz 1,5l to masz drugą połowę na powietrze pod ciśnieniem czyli raz się namachasz ale później oblecisz większa powierzchnie bez ciągłego pompowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pianownica Marolex 2000 czy 3000 ? Którą będzie trzeba mniej pompować ? 

W obydwu przypadkach się namachasz, ale w drugim na dłużej ciśnienia ci starczy. Dlatego postawiłem na 3000.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka: mycie silnika. Chcę to zrobić w celu usunięcia śladów oleju i znalezienia ewentualnych pozostałych wycieków. Wiem, że metody są różne, mnie jednak zależy na najskuteczniejszej. Cena chemii nie gra roli. Ma być bezpieczna. ADBL Green'gine? Może środek Würtha?

Ja u siebie robiłem raz, surfexem - udało sie, nic nie popsuło - doświadczenia z innymi preparatami nie miałem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=12404]Arkadio_Gdansk[/mention] Nie nie pasują, mają trochę za dużą średnicę. Mam wiadra z Casto i do nich używam regulowanego GG - Scratch Shield.
Dzieki śliczne za pomoc.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rapmen93 napisał:

ADBL Bonnet

Po tym środku stwierdziłem, że już nic nie kupuje ADBL ( TU NIE MA PRZYPADKÓW ). Już ostatnio po BlackWater dostałem szału, ale teraz jak cała butelka się wgniotła i było to samo z atomizerem to idzie na giełdę. Tak na marginesie Maxifii Soap Free jest mocniejszy pięciokrotnie 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Arkeolowy napisał:

Po tym środku stwierdziłem, że już nic nie kupuje ADBL ( TU NIE MA PRZYPADKÓW ). Już ostatnio po BlackWater dostałem szału, ale teraz jak cała butelka się wgniotła i było to samo z atomizerem to idzie na giełdę. Tak na marginesie Maxifii Soap Free jest mocniejszy pięciokrotnie 🙂

No cóż... Mi dywaniki ładnie odświeżył. Nie przeczę, że mogło się coś takiego Tobie stać. Pytanie - nie kupujesz już więcej, bo słabe czy ze względu na opakowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tommy Lee napisał:

Miałem zwykłego GG i nie dochodził do dna, jaką średnicę ma ten Monster Shine?

Według producenta średnica 26cm. Ja osobiście nie mierzyłem ale do moich wiader z castoramy wchodzi idealnie 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rapmen93 napisał:

Wypróbuj sobie ADBL Bonnet, bardzo fajnie działa.

Dzięki, ale Extra Dry już zakupione. Myślałem o Bonnecie, ale adbl to gotowy produkt, a SG to koncentrat który bardziej mi odpowiada. Wydajność również na korzyść SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu23 juz mam kawałek Extra Dry i powiem Ci że dla mnie środek robi duża robotę , ładnie delikatne zabrudzenia w stężeniu 1:10 . Ma świetny świeży intensywny zapach 😉 Extra Dry się lepiej pieni w porówaniu do Encapulatora którego również lubię 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.