Jump to content

rapmen93

Partner forum
 • Content Count

  364
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

rapmen93 last won the day on July 4 2018

rapmen93 had the most liked content!

Community Reputation

42 Świetna

About rapmen93

 • Rank
  MX Nowicki
 • Birthday 02/03/1993

Informacje

 • Imię
  Patryk
 • Auto
  Opel Astra H 2005
 • Lokalizacja
  Pniewo
 • Województwo
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

1,055 profile views
 1. Na początku odniosę się do tematu z naklejkami. Firma kurierska DHL, z którą współpracujemy, niestety nie zezwala na wysyłkę standardowych paczek z taką naklejką. Każda oklejona w ten sposób paczka wiązałaby się z oznaczeniem NST => NIESTANDARD, a to podnosi z automatu koszty dla nas i dla klientów. Staramy się pakować produkty najlepiej, jak tylko potrafimy. Każdy korek jest ręcznie przez nas dokręcany. Podejrzewam, że problem rozlanych produktów dotyczy marki Detailer's Magic. Niestety ze względu na wadliwe korki oraz gwinty, które po prostu pękają, zdecydowaliśmy się każdy produkt DM przelewać do pustej butelki HDPE z korkiem, a oryginalną butelkę i ewentualny atomizer dorzucać do paczki. Przy produktach DM na naszej stronie widnieje odpowiednia notatka na ten temat. Pozdro! Dzięki, że jesteście z nami.
 2. Dziękujemy, że jesteście naszymi stałymi klientami i pasjonatami detailingu. Lojalność jest dla nas bardzo ważną wartością dlatego stworzyliśmy klub detailera. Chcemy być z wami w stałym kontakcie, znać wasze osobiste opinie na temat produktów. Ponadto zależy nam, aby zakupy detailingowe były przyjemne i korzystne. Program klubu detailera zaplanowaliśmy w taki sposób, żeby przynosił jak największe bonusy. Podczas każdych zakupów w naszym e-sklepie będziesz otrzymywać MXcoinsy, które będzie można wymienić na dostępne produkty, poradniki spotkania, szkolenia lub gadżety. Oczywiście im bardziej aktywni będziecie, tym więcej MXcoinów trafi na Wasze konto. Każdy zakup w naszym sklepie na kwotę 10 zł to 1 Mxcoin. Zamawiaj ulubione produkty, kolekcjonuj Mxcoiny. Dodatkowo każdy nowy zarejestrowany na naszym sklepie otrzyma na start 25 MXCoinów! Po więcej szczegółów odsyłam na naszą stronę: https://www.pielegnowacauto.pl/klub-detailera UWAGA!!! Grupa rabatowa nie łączy się z MXCoinami! Oznacza to, że aby otrzymywać MXCoiny za zakupy, nie można mieć przypisanego stałego rabatu do konta. Jeżeli ktoś z grupy rabatowej Kosmetykaaut.pl chciałby przejść do Klubu Detailera, to w ramach rekompensaty za utratę rabatu otrzyma na starcie 50 MXCoinów. Zapraszamy serdecznie!
 3. Wszystkie prośby o grupę rabatową zostały rozwiązane. Przypominam, że z powodu ogromu pracy w ostatnich miesiącach plus do tego rodzina, dziecko, nie bardzo mam czas na wchodzenie na forum. W razie braku odzewu proszę śmiało walić na naszego FB, maila bądź telefon. Przepraszam za utrudnienia. UWAGA!!! Dla wszystkich członków grupy rabatowej na naszym sklepie. Zachęcam do przeczytania.
 4. Rabaty przypisane. Panowie @sztmek i @Sinus prośba o założenie konta na sklepie. Z uwagi na duży ruch w zamówieniach i brak czasu aktywność tutaj może być ograniczona. Proszę pisać prośby o rabat bezpośrednio na mail: biuro@mxnowicki.pl Pozdrawiam
 5. @SkaDoba przypisałem rabat do konta.
 6. Przypisałem grupy rabatowe. Przepraszam za opóźnienie
 7. Skromne uzupełnienie powłok i APC od firmy Aqua
 8. @Icenty przypisałem grupę rabatową.
 9. Kolejne uzupełnienie półek. Tym razem Tenzi i ADBL w pojemnościach 25 litrów. Produkty Tenzi można spotkać w sporej części marketów jednak niektóre produkty są naprawdę warte uwagi
 10. @Sodol przypisałem grupę rabatową.
 11. W kategorii produktów do czyszczenia i impregnacji materiałów znajduje się wiele produktów jednak nie każde mają składnik, który działa antybakteryjnie. Firma Gtechniq stawia na bezpieczeństwo użytkowania, dlatego w kilku ich produktach znajdziemy specjalną formułę BioCote, która skutecznie niszczy bakterie. Jednymi z takich produktów są I2 Tri Clean oraz I1 Smart Fabric. Dla niektórych niezastąpiona para jeżeli chodzi o czyszczenie i impregnację materiałów. Dzisiaj właśnie wjechała dostawa tych produktów, a o jednym z nich dowiecie się więcej w dzisiejszym filmie, który za parę godzin pojawi się na naszym kanale YouTube.
 12. Hej! Przypominam, że nadal trwa promocja na Pre Wash Citrus Oil 1L + Icy Ceramic Detailer 150ml . Dodatkowo obowiązuje promka na produkt Soft99 Glaco de Cleaner, czyli połączenie płynu do szyb z niewidzialną wycieraczką. O jego możliwościach możecie przekonać się w filmie na YT:
 13. Dzisiaj uzupełnione zostały stany jednego z klasyków, czyli marki Poorboy's. Wśród produktów tej firmy jest chyba jeden z bestsellerów w kategorii dressingów do wnętrza. Mowa tu oczywiście o Natural Look .
 14. Dwa razy M, czyli Marolex i Mothers wjechały na nasz magazyn. Pianownice Axel ostatnio cieszą się bardzo dużą popularnością i schodzą jak świeże bukeczki także jeżeli ktoś jest zainteresowany, to radzę się pospieszyć . Z Mothersa uzupełnione zostały bestsellery takie jak Mag & Alu oraz Heavy Duty Rubbing Compound.
 15. Dzień dobry we wtorek! Kolejna dostawa już na półkach. Tym razem zestaw "odsmalaczy" czyli niezastąpione Prockbort i Vasco Tixotrop.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.