Jump to content

Pływak

Użytkownik
 • Content Count

  538
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Pływak last won the day on May 16

Pływak had the most liked content!

Community Reputation

236 Genialna

About Pływak

Informacje

Recent Profile Visitors

1,816 profile views
 1. Dzięki, to chyba się skusze na tego Royal Pads i może jeszcze czerwonego NATa odkupie ewentualnie odpowiednik czerwonego NATa w ofercie Royal Pads to rozumiem, też czerwony?
 2. Meg UC plus Royal Pads One Step na DA 9mm używał ktoś może? Szukam jakiś padów do Megsa UC bo moje czerwony i żółty NAT dokończyły żywota i nie wiem czy znowu iść w NATa czy jest też coś lepszego do UC
 3. No jeśli na jedno pytanie 10 osób przez 2 strony odpowiada dokładnie to samo gdzie już sprawa była wyjaśniona po kilku postach to na bank będzie kolejne 200 stron
 4. Dzięki Panowie czyli wszystko jasne. Po prostu PA mam od niedawna i jak wspomniałem naoglądałem się jutubów z gęstymi pianami i się zastanawiałem co mam nie tak bo u mnie na żadnej taka nie wyszła. Skoro jest prawidłowa to super. Piana imo domywa super, lekko przybrudzone auto ze świeżym woskiem domyła bezdotykowo na tyle, ze z czystym sumieniem sięgnąłem po fluffiego
 5. Tak wyjeżdżam piane do końca aż zacznie walić samą wodą. Mimo wszystko wytargam sitko i wymoczę w occie albo aluxie. Mam twardą wodę może się "zamieniło" ale skoro u Ciebie i u mnie piana z Citrus Foam wygląda podobnie to chyba wszystko mam w porządku.
 6. Pianownica jest zupełnie nowa używana trzeci raz bo dostałem myjkę plus pianownice od dziewczyny w prezencie gwiazdkowym. Skoro różnica jest tylko w cenie to czy seryjnie w techkarze nie siedzi taka sama wkładka? Jest sens kupować nową w takim przypadku?
 7. Dzięki, techkar na swojej stronie sprzedaje podobne po 10zł, czy one czymś się różnią od tych z aliexpress?
 8. Dzięki, czyli u mnie wypadłą podobnie
 9. W PA tylko jakieś marketowe piany z Brico do testów pianownicy na szczurze ojca i Citrus Oila od SG (niby nie typowa piana ale z marolexa bita śmietana wychodziła) i też średnio. Kupiłem tego CleanTech i ogólnie przy moim aucie jestem zadowolony bo z nawoskowanego auta bez problemu zmyło tygodniowe zabrudzenia tak, ze odpuściłem sobie dwa wiadra wczoraj. Jednak do szczurów wolał bym aby piana utrzymywała się dłużej.
 10. Panowie taka sprawa, mam Pianownice @techkar.pl, myjkę Parkside 135bar, piana @cleantechco citrus foam, 1/10, stężenie na pianownicy ustawione na maksymalne, a piana taka średnia wychodzi. I dość szybko spływa. Ta piana tak ma czy coś z pianownicą lub myjką? Bo ogląśdam filmiki na jutubach i piany jak bita śmietana a u mnie jak na foto od razu po natrysku zrobione. Mimo to piana fajnie domyła auto na którym siedzi Fusso.
 11. Kupiłem sobie bankę 5l tego wynalazku przede wszystkim jako prewash przed dalszymi czynnościami jak i do regularnego mycia szczurów, które nie mają LSP ale tak mnie zastanawia czy można jej z PA używać w miarę bezpiecznie ns woskach typu Fusso Coat 12 lub Colli? Jeśli tak to jakie jest w miarę bezpieczne stężenie, które nie zje tych wosków?
 12. Czy ja wiem czy pójdzie w zapomnienie? AR9100 jest zdecydowanie tańszy. Mnie by ciekawiła analiza zuzyciową oleju silnikowego z tym wynalazkiem porównana z samym dobrym olejem syntetycznym PAO lub olejem z archoilem na tym samym silniku wtedy by można bylo wyciągnąć jakieś wnioski.
 13. Po czym to stwierdzasz? Twierdze, ze z tymi parametrami to na bank nie jest PAO tylko co najwyżej HC z odrobiną PAO. Za wysoki Noack i za niska temp. zapłonu na PAO. Ostatnio na oilclubie robiliśmy analize oleju co tez mial być na PAO, a się okazało, że to HC z odrobiną PAO. W dodatku cena specola sugeruje HC bo za 15zl litr nikt oleju na PAO nie zrobi. Baza PAO jest sporo droższa od HC. Zobacz na specola 0w20, który akurat faktycznie ma przewagę PAO i jest ponad dwukrotnie droższy.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.