Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@SylPio Zdjecie może i tego nie oddaje w 100% (nie widać co jest we wnęce ale wydaje mi się że drzwi też oberwały) ale na moje na zero nie wyciągniesz tego. W każdej wersji będziesz miał coś szpachli czy to wspawasz czy wyciągniesz. Serwisowi szybciej i prościej (i pewnie teniej bo nie trzeba nikogo super doświadczonego) jest wyciąć i wspawać niż wyciągać to.

Niezależnie czego byś nie zrobił to warto zrobić dobre zdjęcia i je wydrukować w dobrej jakości tak na wszelki wypadek aby później nikt Ci nie wybrzydzał że walony i że ćwiartki wstawiałeś (najlepiej zdjęcie przed malowaniem ale na to nie każdy się zgodzi). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

czy jak już nałożyłem wosk to mogę ponownie glinkowac auto czy wosk zejdzie po glinkowaniu bo nałożyłem dwa różne woski, dla poprawienia efektu.

Jakie tanie czarnidło polecacie - na felgi używam taniego rotona od k2, a na opony nie mam nic czy nie warto się w to bawić bo do asfaltu mam jakieś 200mpokonania drogi po polnej drodze.

Mam jeszcze pytanie odnośnie najtańszej myjki z możliwością montażu pianownicy możecie coś polecić?

 

drugi raz bo chyba przeoczone 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo lubię czasami się zrelaksowac i umyć auto - i pytanie czy glinka szkodzi?

Dzięki za pomoc do opon, szczotka jakaś specjalna czy coś?

http://allegro.pl/excede-tire-and-rubber-cleaner-5l-do-opon-zestaw-i7045955113.html

chyba 5 l na allegro najbardziej się opłaca czy jak?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

czym można zabezpieczyć takie aluminiowe wstawki na drzwiach w Audi? Będę kładł powłokę Cquartz UK na lakier, mam jeszcze FK Hi temp'a, Mr Fixa, i PERL'a. 

Można Cquartz na takie wstawki nałożyć?audi-q7-rt-2015-008.jpg.d9644f626f65d64431faee6bed6eac10.jpgside-step-bar-for-audi-q7-2016-2017-premiumplusprestige-aluminum-side-step-nurf-bar-running-board.jpg.193db6762a98250ad8611d1a20182cde.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kivlov jeśli u siebie masz kawałek drogi gruntowej, to nie ma bata zawsze kiedy jest sucho, będzie się kurzyć i osiadać na oponach. Moim zdanie lepiej zainwestuj w trwałą powłokę do opon typu Gyeon Tire. Długo siedzi, a dla odświeżenia efektu wystarczy spłukać kurz/brud pod ciśnieniem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się o co miałem pytać. Tylny zderzak, kolejność: ADBL Yeti, CarChem Tar and Glue Remover, ADBL Vampire Liquid, Yeti, CarChem Car Care Shampoo i się okazało, że lakier spłynął... Jakiś pomysł? Glinki nie było, na koniec poszedł tylko CarChem Spray Wax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera wie. Auto było kupione po lekkiej stłuczce, ale jeśli było to malowane to w 2010 roku lub ewentualnie wcześniej... Rzekomo trafione delikatnie w róg błotnika i przerysowany minimalnie zderzak miało, ale to wszystko mieściło się w obrębie kwadratu ok. 20x20 cm... Więc nie wiem po co by malowali cały zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, paperson napisał:

@kivlov jeśli u siebie masz kawałek drogi gruntowej, to nie ma bata zawsze kiedy jest sucho, będzie się kurzyć i osiadać na oponach. Moim zdanie lepiej zainwestuj w trwałą powłokę do opon typu Gyeon Tire. Długo siedzi, a dla odświeżenia efektu wystarczy spłukać kurz/brud pod ciśnieniem :good:

Te 400ml na ile to mniej więcej wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś z was może Soft99 New Scratch Clear Wax? Jak z kryciem, lookiem i trwałością? Chciałbym coś rzucić na lakier co zakryje rysy oraz zabezpieczy i zastanawiam się miedzy tym a kanapką z DJ LP albo Prime Amigo i Kiwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie mogę uwierzyć, że na dwa lata, to wtedy chyba warto kupić. Muszę poszukać sposobu oczyszczenia opon i jak to się nakłada? Chyba, że macie tu jakieś krótkie sprawdzone rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.