Jump to content

siewcu

Użytkownik
 • Posts

  74
 • Joined

 • Last visited

About siewcu

Informacje

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

siewcu's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

3

Reputation

 1. Ja dwie rzeczy wypatrzyłem, tylko nie wiem czy to w ogóle godne uwagi nawet jako budżetowe sprzęty do sporadycznego używania... Myjka, ale bez podanego ciśnienia roboczego(trochę lipa) - https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?articleId=26136 i jakaś rotacja na sprężone powietrze, niby obroty stałe ale dziwne by to było, pewnie da radę zwolnić przyciskiem czy jakimś tam reduktorem... https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?articleId=26194
 2. No to masz farta, ale nawet gdyby to koszt dywaników jest trochę inny niż koszt naprawy parkietu.Niemniej jednak radzę jakoś zabezpieczyć butelkę.
 3. Mi ładnie się opakowanie gdzieś rozszczelniło. Parkiet do naprawy. Miał ktoś podobny przypadek? Stało dosyć długo, nie działo się nic, otwierane nie było ani razu a tu nagle zonk, wylało się.
 4. Podpytaj w dziale proelite - http://proelite.pl/preparat-do-usuwania-betonu-crash-beton/
 5. siewcu

  9H MrFix

  Mój jest ten: https://www.aliexpress.com/item/Anti-Scratch-Auto-Ceramic-Glass-Coat-Liquid-Hydrophobic-Paint-Care-Polish-Super-Detailing-For-Car-Styling/32845196261.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.b1274c4dzE9MkD
 6. siewcu

  9H MrFix

  To u mnie wyszło po 15 h, nie mam fotki bo nie pomyślałem ale warstewka się zrobiła... Chyba działającą wersję trafiłem
 7. siewcu

  9H MrFix

  Wczoraj ok 23 wylałem do zakrętki z napoju, kapsli brak bo u mnie w domu nikt nie pije nic ze szkła. 2 godziny później sucho, temperatura "pokojowa" w okolicach 28 stopni i leżało koło okna, temperatura podobna. Mogło całkiem wyparować? Niby minimalnie lepkie było, zostawiłem do rana ale nie miałem okazji się bliżej przyjrzeć. O 14 mogę próbować to wygrzebywać czy zostawić na dłużej?
 8. Pisał o przewodach, chyba że demontaż zacisków i piaskowanie wykonuje się bez dotykania przewodów hamulcowych. Niestety ale ASO lubią podważać gwarancje, wszystko rozbija się o kasę. Za wymianę klocków i tarcz nic nie zrobią, ale za odkręcanie przewodów gwarancja na układ hamulcowy znika - i nie pisałem nigdzie o utracie gwarancji na cały samochód, trochę źle mnie zrozumiałeś.
 9. Telefony z USB OTG tylko działają. Ja kupowałem, czy dobry to nie wiem - ale teraz bym wziął wersję z wyższą rozdzielczością. Ale to i tak zależy od tego gdzie chcesz go pchać i co oglądać
 10. Wetnę się w pytanie, ale próbowałem - brud wyciągnęło, zostało wyprane. A alcantara była tak bruda, że colourlock nie dał rady wyczyścić A tekstu o dosyłaniu psikaczy nawet nie ma co komentować...
 11. Super. Chcę położyć na dwóch samochodach. Mam zapłacić 160 zł, żeby użyć 30 ml reloada? Wolałbym kupić Gyeona. 120 zł za 400 ml. Ale dlaczego ktoś miałby kupić chiński wyrób, skoro można kupić drożej wyrób z ładniejszym znaczkiem i się lansować, że lepsze.
 12. Jak zobaczą w serwisie, że ktoś grzebał przy przewodach hamulcowych to cofną gwarancję. Nie wiem skąd masz info, że własnoręczna ingerencja w jakiś tam układ nie powoduje utraty gwarancji. Warunki gwarancji poczytaj. To, że mechanicy niektórych rzeczy nie widzą czasem to inna sprawa, jak się trafi mało tolerancyjny to zgłosi i info idzie w system.
 13. To tylko nalot, nie przejmuj się tym - krzywdy nie zrobi. Oddasz na własną rękę do działań wymagających odkręcenia śruby i jak ktoś to w razie w zobaczy w aso to tracisz gwarancję.
 14. Zapomniałeś o szybach Ja od siebie mogę polecić Glass Cleaner(tu chyba lepiej koncentrat, wyjdzie taniej) i Clarity Glass Cleaner CarChema.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.