Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Poleca ktoś jakiś konkretny BP na 125mm (Krauss s21) dobrze wyważony co by chodziła tak jak na  150? Od siebie mogę polecić przy maszynach typu 8/9mm zamontowanie Dodo BP 75mm, który jest tak wyważony, ze maszynka chodzi jak na 125 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybka piłka - skończył mi się polecony przez Was w zeszłym roku Gyeon Q2 Tire, byłem bardzo zadowolony z efektu jak i z trwałości - pojawiło się coś wartego uwagi w podobnej cenie (70zl 400ml) czy nie kombinować i kupić to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybka piłka - skończył mi się polecony przez Was w zeszłym roku Gyeon Q2 Tire, byłem bardzo zadowolony z efektu jak i z trwałości - pojawiło się coś wartego uwagi w podobnej cenie (70zl 400ml) czy nie kombinować i kupić to samo?
Fireball, Tire dressing z ADBL, gtechniq T2 i gyeon to chyba najtrwalsze jakie znam

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

czy jak już nałożyłem wosk to mogę ponownie glinkowac auto czy wosk zejdzie po glinkowaniu bo nałożyłem dwa różne woski, dla poprawienia efektu.

Jakie tanie czarnidło polecacie - na felgi używam taniego rotona od k2, a na opony nie mam nic czy nie warto się w to bawić bo do asfaltu mam jakieś 200mpokonania drogi po polnej drodze.

Mam jeszcze pytanie odnośnie najtańszej myjki z możliwością montażu pianownicy możecie coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie ... Ktoś coś jak się za to zabrać ? Myslalem nad pdr ale czy ta szkoda nie będzie zbyt dużym wyzwaniem ? Oczywiście bez lakierowania i tak się nie obejdzie. Przy okazji ktoś poleca dobrego lakiernika łódzkie... Ewentualnie trochę dalej.
Uprzedzając pytania.... Ktoś zaparkował mi w tym miejscu ale na szczęście nie uciekł. a23e7208bc497a7d0aceec66760033bc.jpg

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety bez lakierowania się nie obejdzie. Bardziej chodzi mi o to czy wyciągać to pdr bo wszędzie w serwisach mówią że jeśli ma być dobrze to trzeba ciąć i wstawiac nowy błotnik a tego chciałbym uniknąć

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MichałES napisał:

Wczoraj nawoskowałem samochód i zaraz chce nałożyć 2gą warstwę po czym samochód będzie użytkowany po ok 7h po aplikacji wosku czy jest to sens ,czy już dziś nie nakładać ?

No dobra, ale po odstaniu kilkunastu godzin na aucie nazbiera się trochę kurzu. Co w takiej sytuacji? Mycie i kolejna warstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mumins napisał:

No dobra, ale po odstaniu kilkunastu godzin na aucie nazbiera się trochę kurzu. Co w takiej sytuacji? Mycie i kolejna warstwa?

Rano zbieram sam kurz mikrofibra i woskuje kolejna warstwe, nie potrzeba myć ponieważ samochód nie był brudny 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, paperson napisał:

@Birkhof a ja kupiłem jakiś czas temu pianowniczkę z pianką do mycia rąk w lidlu (ok. kilka zł) i już pół roku używam z APC 1:5 :good:Polecam "Kuszącą Wanilię" :-D

 

Dzięki za info 🙂 ale jakieś takie nieergonomiczne (ale za to ekonomiczne) kształty 🤔 I do lidla nie po drodze 😄.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.