Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Alfa47 napisał:

Doradzi mi ktoś na temat płynu do spryskiwaczy? Szukałem po mieście (Zamość) sonaxa ale nigdzie nie widziałem i takim sposobem skońzcył się mój.

Więc jestem zmuszony kupić nastacji paliw, tylko gdzie, który lepszy BP, ORLEN, LOTOS czy Circlek czy tam Statoil ???

W piątek widziałem Sonaxa w Carrefour na lwowskiej, z tych sprawdzonych jest tam też Autoland. Jak napisał @BiałyGTi w Castoramie jest Adixol, w E.Leclearc jest orlenowski Sylan 5l za 12,99zł - aktualnie najlepsza relacja jakość/cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, luki90 napisał:

Hej, jaki teraz polecacie qd ? Albo qw ? Z gory dziekuje za odpowiedz. 

Bardzo lubię kanał tego pana i część kosmetyków kupowałem za jego rekomendacją. Na zimę myślałbym o sonax bsd ze względu na kosmiczne odbijanie wody i wytrzymałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, luki90 napisał:

Hej, jaki teraz polecacie qd ? Albo qw ? Z gory dziekuje za odpowiedz. 

Detailer's Magic SWM !

Testy które robiłem w lecie miały super wyniki. Teraz czas na testy w okresie zimowym. SWM ma dodatki Carnauby, także powinno być elegancko :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ADBL i Megs są w pełni syntetyczne, szukam czegoś raczej z Carnauba, dla uzupełnienia twardej syntetycznej warstwy wosku. Co polecacie?

Moje typy:

- CHEMICAL GUYS INSTA WAX + 473ML CARNAUBA LIQUID WAX WOSK CARNAUBA W SPRAY-U

- Meguiar’s Quik Wax 710ml

- Poorboy’s World EX Sealant with Carnauba 473ml

- CarChem Spray Wax Wosk w sprayu

- SHINY GARAGE CARNAUBA SPRAY WAX 500ML

- POORBOY'S WORLD QUICK WAX PLUS QW+ 

- GOOD STUFF WOLF'S PROTECTION QUICK WAX 250ML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, skoras5 napisał:

Ten ADBL i Megs są w pełni syntetyczne, szukam czegoś raczej z Carnauba, dla uzupełnienia twardej syntetycznej warstwy wosku. Co polecacie?

 

20 godzin temu, Domel napisał:

Detailer's Magic SWM !

Testy które robiłem w lecie miały super wyniki. Teraz czas na testy w okresie zimowym. SWM ma dodatki Carnauby, także powinno być elegancko :) 

Jak wyżej. Chcesz z carnaubą to weź Spray Wax Magic od Detailer's Magic :) są testy na forum. Na YT masz prezentację MXNowicki. Ja również polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2017 o 20:48, Gozdziu23 napisał:

na luzie, tylko daj mu z 15-20 minutek żeby sobie odleżał :)

Wczoraj obleciałem auto QW od SG. Już to się słabo docierało. Chyba twardy wosk jednak odpuszcze na razie. Na SG poleciało SSW. Ciekawe czy choć z tydzień poleży na tym moim magicznym lakierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Strus napisał:

Wczoraj obleciałem auto QW od SG. Już to się słabo docierało. Chyba twardy wosk jednak odpuszcze na razie. Na SG poleciało SSW. Ciekawe czy choć z tydzień poleży na tym moim magicznym lakierze

Ten qw od sg to sie marze nawet w lato :D, za to z ssw pewnie było przyjemnie i nic sie nei mazało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Domel napisał:

Macie jakiś patent, szczotkę na czyszczenie tych nadkoli ?

Doprowadza mnie to do białej gorączki.

Porządnie wymasować szerokim strumieniem z Karchera i dopiero ewentualnie szczotkować. Ale szczerze? Ja się z tym pogodziłem. Taki typ. Przynajmniej uderzenia kamieni tłumi, więc uważam to za spoko rozwiązanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
22 minuty temu, Michał126 napisał:

pogodziłem

no właśnie, ja się staram, na codzień tego nie widzę, ale jak robię foto kół to aż oczy bolą..

27 minut temu, Qlimaxss napisał:

Mothersa😀

szorowałem, ale z marnym efektem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.