Jump to content

skoras5

Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About skoras5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mi pasuje 30ml na 2l wody, średnia wkładka
 2. COLOURLOCK ma dedykowany preparat do zabezpieczenia ekoskory
 3. Wydaje mi się że 10l to trochę mało, piana nie wylewa Ci się? To co jest na zdj. ma 15l jest ok, drugie mam 20l
 4. Rok temu kupiłem takie wiadro z separatorem, który moim zdaniem kompletnie nie pasował, niby regulowany ale ni jak nie pasował. Wykleilem go sylikonem. Teraz po roku uzywania moge spokojnie polecić tą metode. Sylikon dziala jak guma dzieki czemu sie nie przesuwa.
 5. Tego bordowego qd to chyba producent poleca jako lubrykant pod glinke
 6. Tak pomyliłem się chodzi o WorkStuff, fajne grube wiadro z podziałką, ale separator ma trochę luzu, wchodzi lekko. Kupowałem krótko po tym jak pojawiły się na rynku, z tego co pamiętam koniec zeszłego roku lub początek tego.
 7. Mam czarne wiadro od GoodStuff, teraz przymierzam się do pokrywki. Separator wchodzi lekko, ma trochę luzu
 8. To może taka specjalna gąbka do mycia od Softa? Jakoś pad do opon nie przemawia do mnie. Naprawdę wszyscy używacie pada do opon?
 9. Próbował ktoś używać do tego celu pędzelka?
 10. Takie krótkie pytanko. Czym rozprowadzacie po lakierze Vamipra? mam tą gęstą wersję ADBL Vampir.
 11. Wydaje mi się że wysycha szybko, nawet za szybko, nie mam porównania do innych...
 12. Używam tego żelowego, gdzieś kiedyś doczytałem, że nie trzeba przed uzyciem wycierac auta do sucha... jest tak gesty że czasami trzeba wspomóc pędzelkiem.
 13. 1.david2888 2.Swift 3. Eidos71 4. kurdziaszek 5. Smerf91 6. V1RU$ 7. Gold_Car 8. Tomcio1 9. rygryss - specjalnie poleci na auto, które jest szczurem i sprawdzę czy maskuje jak stara wersja... oczywiste porównanie ze starym 50/50 10. Strus 11. Damiano2007 - uhuhuh ;D będzie porównanie ze starym i innymi tytanami jak colli 476s i fk 1000hi temp ;D 12. Treys 13. sT3VE - ze starszą wersją, fk hi temp też może być 14. Kamil3km- porównam z DSW 15. Grzechu23 - miesiąc temu kupiona stara wersja, więc nowa byłaby idealną 50/50 16. martinii 17. b0l5 18. gardor 19.Mumins 20. lol19pl 21. maciek-drummer 22. Arkadio_Gdansk chętnie porównam ze starą wersja do jasnych lakierów, plus aplikacja na auto bez korekty celem sprawdzenia krycia rys i wypacania w wysokich temperaturach, bo stara wersja lubiła się pocić23. 23. Bare Shine chetnie sie przekonam do tego nowej wersji, a aut testowych tez nie brakuje 24. Patryk14 - zbliża się zima Puszka starego fusso stoi i czeka na kolejne testy. Chętnie sprawdzę legendarnego mocarza w nowej wersji 25. Skoras5
 14. Kupując produkt do szyb za 30zl innej opcji sobie nie wyobrażam No ale rzeczywistość jest inna...

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.