Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc nie spotkałem nigdzie. Zazwyczaj jest akcja że dodają jakiś gadżet od określonej kwoty itp. Póki co załapałem się na koszulkę adblową jakiś czas temu no i ostatnio kubek, smyczka i zapach od detailers magic. Koszulkę chętnie bym nawet kupił ale nie widziałem nigdzie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 kurcze szkoda... Pytam, bo muszę sobie wybrać jakiś prezent na święta :), a że z kosmetyków chyba już wszystko mam to fajnie byłoby mieć jakiś gadżet. Mam kubki Detailers Magic i taki duży od MX Nowicki na Detailing Day. Smycz też już jedna mam a koszulka byłaby fajną sprawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, rapmen93 napisał:

Zna ktoś jakieś sklepy gdzie mogę kupić jakieś fajne koszulki od producentów kosmetyków, np Shiny Garage, ADBL itd itp

ostatnio była promocja na czapeczki SG po zakupie na minimum 100 pln.

2 godziny temu, rapmen93 napisał:

Mam kubki Detailers Magic i taki duży od MX Nowicki na Detailing Day. Smycz też już jedna mam a koszulka byłaby fajną sprawą

pochwal sie tutaj jak już coś zdobędziesz ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, wczoraj odebrałem z lakierowania części i mam pytanie czym najlepiej to wypolerować żeby nabrało ładnego połysku ? Części były lakierowane proszkowo. Domyślam się, że jakąś pastą finiszową tylko problem mam z padami bo tego nie ogarniam co wybrać ( jedynce co to z rupesa widziałem gdzieś tabelkę do jakiej pasty jaki ich pad). Chyba, że nie idzie ładnie wyciągnąć malowania proszkowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
36 minut temu, eryk13 napisał:

Hej hej, wczoraj odebrałem z lakierowania części

co to za części dokłądnie ? Panele, błotniki ?

Trzeba odczekać około 2 tygodnie po malowaniu żeby lakier się utwardził i dopiero w tedy poleruj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eryk13 napisał:

@Domel oki myślałem, że może gdy potem to wypalane jest to będzie w miarę stabilne, ale w sumie i tak mnie tutaj czas nie zbawi teraz :) To najwyżej za dwa tygodnie będę truł o pasty i pady, dzięki ;)

Możesz to od razu polerować, ale na proszku mieszanym na połysk raczej nic więcej nie osiągniesz pod względem połysku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam komplet dosyć zapuszczonych felg i na jednej z nich zewnętrzna powłoka została naruszona i farba zaczęła schodzić całymi płatami. Da radę coś z tym zrobić np. wygładzić powierzchnię papierem ściernym, potem podkład, lakier bazowy i bezbarwny?

https://imgur.com/a/nj0sAm

https://imgur.com/a/407eYm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie trochę zabawy. Teraz pytanie czy jest szansa na powodzenie przy malowaniu miejscowym czy od razu powinienem robić całą felgę?

 

Piaskowanie itp. byłoby z pewnością najlepsze. Muszę się zorientować jaki byłby koszt w mojej okolicy, ale pewnie nie więcej jak 50 zł za 16" alufelgę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.