Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Fredi88 napisał:

@pushkarev90 boss ds2 :good:

A na koty mam alergię :D serio... choć bardzo lubię :)

Ds2, ds1, hm-3 i jeszcze mało, a to do jeszcze większego kota niż ten na zdj i na niego nie miałbyś alergii hehe 

4 godziny temu, Gold_Car napisał:

@up to ten jasny czy ciemny ? Bo ten mniejszy i większy są równie puszyste... Hehe

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
 

Mniejszy, jasny nowy, ten większy już od listopada z nami:) adoptowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robiąc coś przy samochodzie podszedł do mnie sąsiad i mówi żebym zobaczył bo coś mu się dziwne wydaje że niema płynu od klimatyzacji a klima mu chłodzi :blink:

Płynu nie miał ale w zbiorniczku wyrównawczym płynu chłodzącego,i potem taki samochód trafia na sprzedaż "Jeździła nim starsza osoba nie piłowany i zadbany ":D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabe ciśnienie na tym kampingowym bezdotyku (zostały niektóre owady i kawałki ptasiego gówna), ale że auto świeżo nawoskowane, to cała reszta zeszła i delikatnie, narzucając, osuszyłem je mikrofibrami, które zabrałem do szyb. Chyba jest najczystsze na całym kampingu. :lol: Polecam - Ježevac na wyspie Krk. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Czechach na ścieżkach rowerowych porobili takie punkty do samodzielnej szybkiej naprawy rowerów, z pompki już korzystałem, świetna sprawa, mam tylko nadzieję, że nikt tego nie zniszczy, a koła mojego zacnego rowerka wymyte ADBL tire & rubber cleaner, reszta wyczyszczona apc również z ADBL :biggrin:

 

1503858802-720-x-960px-1.jpg

 

1503858802-720-x-960px-2.jpg

 

1503858802-720-x-960px-3.jpg

 

1503858803-720-x-960px-4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W województwach wschodnich oraz warmińsko-mazurskim (to nie jest Polska Wschodnia) uruchomiono jakiś czas temu szlak rowerowy "Green Velo", w którego przebiegu też są takie stacje. Aż jestem ciekaw jak to się sprawuje. Szczerze? Dobra opcja do budżetu obywatelskiego, chyba zgłoszę za rok. :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.