Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

Humor poprawiony bo dzisiaj w paczkomacie spotkałem oto taki gadżet ;P Ori PA
Naklejka od ADBL nawet sie przydała :) 

pianajpg_qperenx.jpg

Nie obyło się oczywiście bez małej wpadki, bo razem z pianownicą miała być bańka 5L piany SG, ale jej już zabrakło ;/  Po rozmowie telefonicznej mają jutro wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez 2 lata używałem pianownicy karchera ze słabym stężeniem dimmera i o ile nawet coś tam domywało, o tyle to była raczej gęsta biała woda, a nie piana. Po przejściu na adbl yeti było troszeczkę lepiej, a po zakupieiu PA, i wlaniu yetiego. 1:9, piana dosłownie staje w powietrzu. Ale zadziwiony jestem, że ta piana k2 jest taka rzadka.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up nie ma co mówić firma to firma ja chciałem kupić zaprawke z fiata i tylko pomarzyć mogę o tym trzeba iść do lakierni fiata i prosić żeby łaskawie od sprzedali, lub do sklepu z lakierami . Byłem kilka lat temu w Gliwicach po zaprawke i nie ma szans żeby kupić ją. Mogę jechać do Pszczyny na lakiernie i jeśli będą mieli zrobiony taki kolor to mi sprzedadzą, a jeśli nie to tylko auto oddać do lakierni na zaprawki . Ta polityka fiata ..., a może to tylko wymysł salonu z Gliwic ? Będę musiał odwiedzić kilka salonów i zapytać może coś się zmieniło...

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Gold_Car napisał:

@up nie ma co mówić firma to firma ja chciałem kupić zaprawke z fiata i tylko pomarzyć mogę o tym trzeba iść do lakierni fiata i prosić żeby łaskawie od sprzedali, lub do sklepu z lakierami emoji53.png . Byłem kilka lat temu w Gliwicach po zaprawke i nie ma szans żeby kupić ją. Mogę jechać do Pszczyny na lakiernie i jeśli będą mieli zrobiony taki kolor to mi sprzedadzą, a jeśli nie to tylko auto oddać do lakierni na zaprawki . Ta polityka fiata ..., a może to tylko wymysł salonu z Gliwic ? Będę musiał odwiedzić kilka salonów i zapytać może coś się zmieniło...

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
 

https://fiat-jeep-alfa.pl/pl/p/ZAPRAWKA.-LAKIER-ZAPRAWKOWY/1016

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie trzeba vinu podawać, wystarczy numer rejestracyjny. We wtorek zamówiłem a dziś dostałem smsa że do odbioru. Mam nadzieję że dobrze to wszystko wyjdzie bo te odpryski mi żyć nie dają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kombinacja alpejska :mrgreen:

Memory find, MX Nowicki i za 15 złotych jest idealnie dobrana baza w opakowaniu z pędzelkiem. Już kilkanaście zaprawek miałem/mam, od czarnego uni po szampański metallic i wszystkie są bardzo dobre. Kiedyś nawet dobierali mi pod niefabryczny lakier na felgach, bez żadnego kodu lakieru i również wyszła bardzo dobrze. Jak trzeba to i w puszke nabijają ;)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, West napisał:

Haha, w punkt. "Polski Zymol" pod tym względem to tragedia. Niby już zmienili atomizery ale raczej nie będę ryzykował. :D

Dostałem niedawno QW. Nowa wersja z nowym atomizerem. Użyłem raz, zużyłem 20-25 ml i flaszka już wciągnięta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Michał126 napisał:

Dostałem niedawno QW. Nowa wersja z nowym atomizerem. Użyłem raz, zużyłem 20-25 ml i flaszka już wciągnięta. :)

Do końca atomizer trzeba wciskać , wtedy działa odpowietrzenik ;)  Stary Atomizer czy nowy nie mam problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super ;) Gratuluje

hehe pianownica PA już góra jak widać wciągnięta przez naklejkę :D a tak serio to fakt że odpowietrznik działa przy pełnym naciśnięciu atomizera tylko sęk w tym, że nie zawsze mam taką ochotę pryskać max pełnym strumieniem  na element.  Rozwiązałem to tak, że np QD1 przelałem sobie 250ml do butelki Good Stuff i jest spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.