Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Jacus napisał:

A mi dzisiaj humor poprawił wypad nad jezioro do Koszelówki :D Tego mi trzeba było w taki upał :D 

 To jest niedaleko Gąbina? Spedzilem tem cale wakacje jak mialem 16 lat. Oj jest co wspominac mimo ze minelo drugie tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem paczkę od Tadka występującego tutaj jako @e36ace zajmującego się między innymi kosmetykami Carchem, a humor poprawił mi

- rabacik (soczysty) :wink:

- szczoteczka o której zapomniałem - dzięki

- próbka płynu do mycia szyb

- pozostałe zamówione kosmetyki, które były na tyle porządnie zapakowane, że nie ubyło ani kropelki :)

Bardzo dziękuję i polecam się na przyszłość :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kicaj napisał:

 To jest niedaleko Gąbina? Spedzilem tem cale wakacje jak mialem 16 lat. Oj jest co wspominac mimo ze minelo drugie tyle....

Tak, zgadza się :D Byłem tam pierwszy raz i w sumie w mojej opinii lepiej jechać nad takie jeziorko niż pchać się nad morze :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2017 o 14:54, mackoo napisał:

Szukałem ostatnio większego auta dla rodzinki i po przejażdżce w poniedziałek, wczoraj "nowe" auto stanęło pod blokiem :P

Avensis T25 kombi 1.8 benzyna 129KM, wersja SOL na rynek skandynawski ściągnięta 8 lat temu i przez ten czas w rękach jednej osoby, przebieg 165 tys., serwis ASO do końca,

Ładna sztuka ;-) znana z avensis.info.
Witam w klubie.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam stary odcinek "Wheeler Dealers" z 2003 roku i Edd zabrał się za polerowanie. "Szmaciany krążek", "preparat o nazwie G3", który roztarł na całej masce i usuwa "zarysowania, pył i kurz uliczny". :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myłem sobie szyby w aucie gdy podszedł sąsiad i pogadaliśmy o stanie mojego lakieru, zresztą 3 dni po odświeżaniu więc efekt jeszcze jest :cool: potem chciał żeby zobaczyć co da radę zrobić z jego autem, w sumie to klasyczna nędza, pokazuje mi taką nitkę smoły i mówi za ma to 4 m-c nie umie tego usunąć a nie chce tego drapać, poszedłem to mojego CarPro Tarx po ok 10 min prawie samo zlazło, mina bezcenna :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na myjce bez dotykowej na której często bywam jest też automat ze szczotami , dziś podczas rozmowy ze znajomym pod wjazdem przyjrzałem się ofercie tego automatu . 

Co sądzicie o pozycji nr 5 ? :P

20170810_100057.jpg.82f849f3d2fc1c5f321b64e4fd045be1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Humor poprawiony. Obecność na Jurassic Cars Party w Bałtowie i spontaniczny zakup nowego QD do kolekcji. Zobaczymy co potrafi :-)
 
 


Zazdroszczę, impreza w mojej dalszej okolicy, była szansa organoleptycznie poznać nowe kosmetyki i sprzęt, a ja akurat siedzę weekend na Mazurach.

Sent from my PLK-L01 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam z wędrówki, parkuję pod miejscem gdzie stacjonuję w Małym Cichym, wyciągam plecak z bagażnika, obok stoi jakiś młody typek i pompuje koło w swoim Nissanie Primera, ogląda moje E91 i mówi żebym jakiś dobry wosk do czarnych lakierów nałożył, na co ja mu na to, że  robiłem korektę lakieru powłokę kwarcową miesiąc temu kładłem. Jego mina bezcenna, od razu pomacał lakier paluchem :D . Pogadaliśmy chwilę i poszedłem. Śmieszna sytuacja, pierwszy raz taką miałem. :) Czy on coś z detailingiem miał wspólnego nie wiem, po rzucie oka na auto twierdze, że albo swojego nie ma czasu robić, albo coś tam gdzieś usłyszał  o wosku i świrował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.