Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, do sportowca i tak trzeba mieć szacunek. Styl bycia to jedno ale jednak tak jak inni daje z siebie wszystko i ciężko haruje na swoje wyniki. Szpilka jest jest jaki ( nie jestem ani fanem ani hejterem ) ale napewno szacunek mu się należy ( jak każdemu kto pracuje ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kupusso napisał:

Coś w tym jest :) Dzisiaj miałem ostatnie jazdy i w przyszłym tygodniu egzamin ;)

Z pewnością coś w tym jest, mimo zakazu przez lekarzy dalej wsiadam i jeżdżę, bez tego się nie da żyć :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj oglądałem swoje felgi jak są brudne- zapylone po przejechaniu ok 3900 km . Warto było zmienić klocki na lepsze, bo felgi są czyste i do tego jest mniejsze zużycie tarcz, w porównaniu do przednich klocków bo tarcze mam takie same co ostatnio tylko klocki z dodatkiem ceramiki. Dodam że ostatnio tarcze szybciej się zużyły niż klocki i musiałem wymienić wszystko, bo tarcze miały prawie 2mm poniżej minimum. ed0aa086ca51e2afb8b17823f9908f0b.jpg

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ostatnio większego auta dla rodzinki i po przejażdżce w poniedziałek, wczoraj "nowe" auto stanęło pod blokiem :P

Avensis T25 kombi 1.8 benzyna 129KM, wersja SOL na rynek skandynawski ściągnięta 8 lat temu i przez ten czas w rękach jednej osoby, przebieg 165 tys., serwis ASO do końca,

qBsbrFI.jpg

gUrXkMz.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj poprawiła humor wysokośc składki za OC+AC. Po udziale w karambolu byłem przekonany, że będzie jedna szkoda na OC i druga na AC, ale poszkodowana przeze mnie nie zgłosiła szkody do TU (ułamałem jej kawałek ramki od rejestracji), a Warta mi podniosła tylko 200 zł za szkodę, za to dodatkowo dodała mi gratis ubezpieczenie od utraty zniżek. Tak, że nie jest źle, u innych było ponad 4tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.