Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Aluminium - papiery ścierne i Autosol, Mothers. Chromy są na nowo położone.
 

16 godzin temu, eryk13 napisał:

malować wszystkie elementy czy zostać przy oryginalnym lakierze

Ja uznałem, że musi być za każdym razem malowane. 
Tak naprawdę to za całość projektu odpowiedzialny jest mój znajomy bez którego nie ma szans na renowację tak zapuszczonych motocykli.
Co do kosztów to nic mi nie mów. Mam wszystko wypisane czarno na białym i za cholerę nie mieszczę się w budżetach o których piszą "internety".
Ceny motocykli po "pełnej renowacji" są śmiesznie niskie. Nie da się.
Wiem tylko jedno, że mam wszystko jak należy od wyglądu po mechanikę. Co się dało to na ori częściach PRL. 
Na renowację czekają już inne motocykle. Temat wciąga jak nie wiem co. Mini kolekcja rośnie ;-)

 

 

 

DSC04326-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie stało się to dziś, ale do dzisiaj działa :D

Przez przypadek "stworzyłem" hydrofobowy płyn do mycia szyb. Wydawało mi się, że mam Nielsena rozlanego do dwóch atomizerów, ale w jednym atomizerze zamiast Nielsena była końcówka starego dressingu/płynu do czyszczenia plastików (jakiś no name z dawnych lat). Pech (lub szczęście) chciało, że miały prawie identyczny kolor. Po wymieszaniu (proporcje mniej więcej 5:1) całość zmatowiała i tutaj zacząłem się zastanawiać co jest nie tak.

Dla testu psiknąłem na szybę - czyści, nie maże się i zaczęło kropelkować :D Dzisiaj podczas jazdy w deszczu od mniej więcej 80km/h mogłem zapomnieć o wycieraczkach.

Żeby nie było zbyt pięknie - wycieraczki trochę skaczą po tym wynalazku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego dnia przywiozłem takiego klocka.

Który wyglądał jak zwykły blok ze śmietnika,ale ja widziałem w nim coś więcej :) po kilku dniach spędzonych w garażu wyszło mi coś takiego...

 

AbxfDoy.jpg

 

0Dek5r8.jpg

 

G7kasZV.jpg

 

AZIoEWe.jpg

 

p2OM0RJ.jpg

 

GflNcrw.jpg

 

lMKPQt4.jpg

 

1myqpvU.jpg

 

N4aFID1.jpg

 

FJCzx7f.jpg

 

pJopS1h.jpg

 

xZFAFPb.jpg

 

eDPN6fo.jpg

 

FU0eJ3K.jpg

 

xUcN3m8.jpg

 

ebyPInx.jpg

 

YMlDfK8.jpg

 

Zdvi5rr.jpg

 

OcXiKxp.jpg

 

bhy0CT1.jpg

 

yLc4i5k.jpg

 

m6mul5D.jpg

 

LANxlU1.jpg

 

Hf7K7Xo.jpg

 

Zv7E62O.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, szpyrek napisał:

@danielek. ile stolik waży? Od spodu jakieś nóżki, kółeczka czy po prostu filc? Blat jakie wwymiary będzie miał? Efekt wow jest. 

Szacuje że całość waży ok 40kg,blat bedzie miał wymiar 80x80 cm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w życiu zamówiłem coś na emag.pl. Mieli fajne ceny na produkty Nigrina i dostawę gratis, więc skusiłem się na kilka rzeczy. Okazało się jednak, że ręcznik waflowy do osuszania (50x70 cm, 13 zł ;)) nie dojechał i dostawca nie wie kiedy będzie, więc proponują zwrot części kwoty, anulowanie zamówienia lub zamianę na coś innego. Dobrałem mailowo koncentrat zimowego płynu do spryskiwaczy i odmrażacz do zamków (11+3 zł) i zapytałem, jak fizycznie dodać to do zamówienia i wyrównać różnicę. Korespondujący ze mną gość na to, że nie trzeba dopłacać, a produkty już dodał. I zamówienie miało być w przyszłym tygodniu, a zostało już przekazane kurierowi. Bardzo porządna obsługa klienta. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emag ( dawniej agito.pl ) to sklep wzór. Przez lata zrobiłem tam dziesiątki zamówień.  Ten sklep to jest wzór dla innych. 

Kupiłem tam mnóstwo rzeczy, sporo zwróciłem, kilka oddawałem na gwarę, kilka wymieniałem. Zawsze wzorowo wykonują robotę. Zamawiałem w dziesiątkach różnych sklepów ale emag / agito jest ponad wszystkie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.