Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Qlimaxss napisał:

Gesiu co za sprzęt😃?

BLACK DECKER PW2000T . Zależało mi żeby był bęben do zwijania węża . Karcher nie w moim budżecie a B&D powinien dawać spokojnie radę . Jak dla moich potrzeb nie ma co przepłacać ;)

pw20003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, Gesiu_15 napisał:

Zamówiona myjka + pianownica PA :D Pozostaje czekać :D

ori PA czy techkar  ?? bo mam techkara i sprawuje mi sie znakomicie ale nie mam porównania do PA i jestem ciekaw czy jest jakaś różnica  miedzy nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BiałyGTi napisał:

Ja pikole hahaha ale gosc . Pamietajcie piany nie uzywac :lol:

 

2 godziny temu, Kryman napisał:

Nawet nie skomentuję :lol:

No i podstawa to gąbka! Gąbka lekiem na całe zło hehe. Gąbka nie rysuje i bardzo ładnie i delikatnie myje. I bardzo ważne - jednym ruchem całe auto bez płukania gąbki. Oj przypomina mi się instrukcja polerowania pewnego pana...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zawodniknr23 napisał:

Oj przypomina mi się instrukcja polerowania pewnego pana...

hahaha JEB#EM :D prawdziwy majster, a nie jakiś podrabianiec :P  

Na równi z gosciem od myjki ! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 godzin temu, Zawodniknr23 napisał:

Oj przypomina mi się instrukcja polerowania pewnego pana...

No tego geniusza to nie widzialem :lol: no normalnie  przysłowiowy "MISZCZ" i na co mi te pasty, woski i maszyny jak mozna du.a wypolerowac maske na tip top :mrgreen: a na koniec woskiem w spreyu pociagnac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto dopuszcza takich ludz do redagowania w gazetach motoryzacyjnych? Kilka lat temu kupiłem małemu kuzynowi książkę z poradami dla chłopców i nawet tam po prostym opłukaniu wodą z większego brudu, zalecali mycie na dwa wiadra. Dlatego ja przestałem czytać gazety motoryzacyjne.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile lat ma ten poradnik z używaniem myjki  . Ale akurat regularnie kupuje auto świat i ten gostek był na szkoleniu w jednym z lepszych studiu co maja licencje na nakładanie Gtechnika. Wiec powinien byc ogarniety a jak widać nie jest tak do końca chodz jest ciut lepiej bo w pozniejszych poradnikach jak przygotować auto na wiosne piszą o użyciu glinki. Strasznie żałuje ze motor w tej kwesti zszedł na psy bo wcześniej były aktykuły napawdę super i jeśli komuś było mało wiedxyy to odsyłali ma nasze forum:). A teraz inny gostek i porownywali woskowanie i wosk na mokro z myjki bezdotykowej. A wosku na poł maski to nałożył tyle ile na całe auto na mega grubo by nałozył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kolejność moze i była przypadkowa ale wskazywała kierunek "na wschód".

Szkoda, bo byłem ciekaw wrażeń z wizyty w Petersburgu - nigdy nie byłem i pewnie nie będę miał odwagi sie tam wybrać:)

Tak czy siak, życzę bezpiecznego powrotu do domu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.