• Ogłoszenia

  • AreK

   Poszukiwany grafik   20.06.2017

   Potrzebujemy osobę która wykona nowe grafiki rang (admin, mod, partner, użytkownik....) na forum. Chcemy żeby były nowoczesne i czytelne. Jeśli ktoś z Was chciałby pomóc to proszę o kontakt na PW. @AreK

.r.

Użytkownik
 • Zawartość

  155
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O .r.

Informacje

 • Województwo
  Lubelskie
 1. Może bez finezji, ale trzyma jak wściekły
 2. Więc ta godzina to jakoś 3 razy nadto
 3. Ja mam 6000k bo moja latarka inspekcyjna ma 4700. Im cieplejsze światło (mniej k) tym lepiej widać drobne rysy, swirle i hologramy. W zimnym świetle (więcej k) lepiej widać głębokie rysy.
 4. IMO 1x50. Sam mam taki i mam też 2x30 których prawie nie używam. Powód jest prosty, 50tki mogą stać dalej auta niż 30tki i doświetlać jak trzeba.
 5. Swojego MK2 kupiłem jakoś we wrześniu 2016. Dużo nim nie pracuję, powiedzmy z 20h w tygodniu. Właśnie zajechałem trzeci bp. Rzepy na nich przestają trzymać... Są jakieś alternatywne BP do tej maszyny?
 6. Drugie zdjęcie wygląda nienaturalnie, jakby przekontrastowane.
 7. Idea nie wyszło, ale nie było już czego ciąć. O ile pamiętam to robiłem 1500 na sucho, 1500 na ma mokro i 2000 też z wodą. Później już futro i finisz.
 8. Pozornie to może się wydawać jak gwałt, ale jak już spróbujesz to się przekonasz. Wiadoma rzecz - uwaga na krawędzie.
 9. Butelki są w porządku. Atomizer są ok, ale nie najlepiej rozpylają gęste płyny. Zdarza mi się też je przypadkowo zablokować.
 10. Mój brat na zasyfione auto leje BSD i wyciera . Co do mieszania - ja ze speed protect em Sonaxa próbowałem, ale straszne mazy z tego były.
 11. Po 10 godzinach piłowania obszaru 4x4 zapewne tak. Do usuwania morki są specjalne pady sztruksowe i jeansowe. Generalnie to wszystko zależy od tego jaka jest ta morka - im grubsza tym agresywniej trzeba do niej podejść. Do tak wylanego lakieru jak na zdjęciach wyżej ja startowałbym ze szlifierką, papierem 1500 i to na sucho, bo p2000 na mokro i ręcznie to tydzień będzie jeden element tarł.
 12. Przetarłeś czyjeś stodołowe malowanie...
 13. Możesz, ale jeśli nie robiłeś takich rzeczy wcześniej to może odpuść sobie p1500. Chyba, że morka jest naprawdę jak na pomarańczy. Miernik Ci się przyda.
 14. Różnie. W większości zbiera. Pasty polerskie też zbierają. Można też zmyć np. Nitro albo benzyną ekstrakcyjną, oczywiście ostrożnie.