Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BiałyGTi napisał:

Juz sobie wyobrażam jakie tam musza byc piekne scieszki zjazdowe dla rowerow z hopkami :wub: ojj latal bym wysoko i dzien w dzien 

Czy akurat tam są tego nie wiem. Ale te górki które mam typowo za oknem takie coś oferują bo znajomi z pracy często śmigają :) ja za leniwy jestem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 minuty temu, Fredi88 napisał:

Czy akurat tam są tego nie wiem. Ale te górki które mam typowo za oknem takie coś oferują bo znajomi z pracy często śmigają :) ja za leniwy jestem.

 

Szykuj pokój jutro bede :D. Nie no tereny mega :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
19 minut temu, zmorka napisał:

@BiałyGTi na jakim sprzęcie latasz i gdzie?

Zlozylem sam od zera bo te gotowce sa jakie sa . Latam na ramie dartmoora tu gdzies w dziale rowerki wstawialem zdjecie. Na przyszly sezon przechodze na inna rame. Glownie to latam tu w okolicach miejsca zamieszkania ale pare razy w roku uda sie poleciec gdzies dalej w gory. U nas na konkretne górki  nie ma co liczyc bo mieszkam nad samym morzem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat na brak górek i lasów nie narzekam, też coś myślę nad zmianą, konkretnie nad full-em, tylko zastanawiam się co wybrać.

Ale chyba zostanę przy meridzie, wydaje mi się że to rozsądny wybór za rozsądne pieniądze. Sam bym się nie podjął składania,

za rzadki jestem w te klocki. Jedno jest pewne koło musi być 29 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

U mnie kolo to 27.5 :P wiekszego nie chcialem bo chodzi o zwrotnosc miedzy drzewami pozatym za wysoki nie jestem wiec wiesz :) ja tez jakiegos fullka chce tylko niewiem co jeszcze moze spec moze jakis bit hit wiem jedno z 2 tys trzeba na rame miec :P ostatnio chodzi mi po glowie "dartmoor wish" jezdzilem na takim i kurde geonetria tej ramy cos wspanialego 

 

Zeby nie bylo OT to cieszy mnie fakt ze pol drewna z lasu juz zwiezione i pociete zostalo porabac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, BiałyGTi napisał:

U mnie kolo to 27.5 :P wiekszego nie chcialem bo chodzi o zwrotnosc miedzy drzewami pozatym za wysoki nie jestem wiec wiesz :) ja tez jakiegos fullka chce tylko niewiem co jeszcze moze spec moze jakis bit hit wiem jedno z 2 tys trzeba na rame miec :P ostatnio chodzi mi po glowie "dartmoor wish" jezdzilem na takim i kurde geonetria tej ramy cos wspanialego 

 


Big Hita miałem kiedyś ale z 2005r więc tam było koło z tyłu 24" ale kupiłem akcesoryjny wahacz i mogłem włożyć 26". Bardzo miło wspominam ten rower :)

Sporo lat śmigałem w downhillu więc o rowerach wiem sporo :D Aktualnie downhill powoli przemija a jego miejsce zajmuje enduro(zainteresowani pewnie to zauważyli). A co do tras to polecam Miedzybrodzie żywieckie górę Żar(swego czasu pomagałem tam chłopakom z budową tras), Zawoje Mosorny Groń, Wisłe, teraz jeszcze otwarli bikepark w Kasinie.


A tutaj mój ostatni i najlepszy rower Demo 8(już dawno sprzedany). Czasami mam chwile w której chce kupić znowu rower ale niestety nie mam już czasy żeby śmigać na zjazdówce ;/ Może w przyszłości jakieś enduro

IMG_0787.jpg


IMG_0788.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, Gardor napisał:

A tutaj mój ostatni i najlepszy rower Demo 8

spec na 888  piękne powiązanie :) juz same 888 to petarda. no na Żar bylem rok temu chyba najbardziej znana zjazdówka w PL po nazwie. A no to fakt ze DH zanika i coraz bardziej ludzie ida w Enduro. Zapraszam z fotami do działu Rowerki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blok jest od jakiejs BMW ma 30 cm wysokosci dojdą korbowody i tloki to zrobi sie w sumie 50 sm wiec bedzie w sam raz :)

Dzisiaj poczyscilem go troche i jestem na etapie kompletowania korbowodow i tlokow wiec jesli sie komus takowe przewracaja niepotrzebne w cenie zlomu to chetnie przygarne.

Nt1oTZI.jpg

 

sCL1OCP.jpg

 

 

 

tQmAzaj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AreK uwielbiam takie historie, jeszcze raz gratuluję ukończenia no i z jakim fantastycznym efektem :). Klamoty z aluminium typu półka szkiełkowałeś czy kuglowałeś?

Chromy gdzie robiłeś i czy robili na miedzi i niklu czy kupiłeś nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AreK piękna sprawa i widać ogrom pracy i na pewno wydanych pieniędzy :) Jeśli mógłbyś powiedzieć czym czyściłeś aluminium i chromy ? Czy to co chromowane było kupowane nowe albo dawane do ponownego chromowania ? Sam się teraz zastanawiam jak to rozwiązać i czy malować wszystkie elementy czy zostać przy oryginalnym lakierze. Nie ma lekko przy takich projektach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.