Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, keza napisał:

Dzisiaj udało mi się pierwszy raz zrobić ponad 1km na jednym tankowaniu :D:D:D:D, choć zanim dojechałem na stację żydek :D się zapalił. Myślałem że się pojawią cztery cyferki a tu zonk.

 

Ja za kilka godzin mam zamiar nalać ile się tylko da, tzn. wlać pod korek, odpowietrzać, wlać pod korek, odpowietrzać i tak do skutku aż cały układ będzie nalany pod koreczek.  Ciekawi mnie zasięg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2017 o 21:18, StreamHD napisał:

Ja za kilka godzin mam zamiar nalać ile się tylko da, tzn. wlać pod korek, odpowietrzać, wlać pod korek, odpowietrzać i tak do skutku aż cały układ będzie nalany pod koreczek.  Ciekawi mnie zasięg.

Marcin powiem Ci że nie kombinowałem tak jak Ty, ale jestem ciekaw takiego wyzwania czy da się uzyskać coś więcej na zbiorniku:), życzę powodzenia.

2 godziny temu, sT3VE napisał:

Pan złotówa z Krakowa nabłyszający swoje opony po kursie pod Fabryką Schindlera :P Janusz detailinguu!

Powiem tak zanim spotkałem to forum na swojej drodze to do opon używałem pianki od Plaka, która robiła fajną robotę :D i byłem zadowolony. Najważniejsze że ma chęć dbać o auto, a czy będzie używał kosmetyków takich jak my czy dużo tańszych to nie jest nic złego. Większość zwykłych ludzi uzna nas za wariatów, tak samo my zareagujemy na coś o czym nie mamy za dużo pojęcia. Dlatego należy się każdemu szacunek za to co robi, raz lepiej raz gorzej ale do przodu. Może pan też kiedyś trafi na to forum i zmieni podejście na temat pielęgnacji samochodu.  Dzisiaj mój kumpel, który jechał ze mną do pracy zapytał czy kupiłem nowe felgi bo wyglądają jak z fabryki. Kiedy odpowiedziałem co robię żeby tak wyglądały to możesz sobie wyobrazić jego minę:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kolegę który śmieje się z osób które kupują dressing do opon, według niego to szkoda kasy on kosmetyków do auta nie będzie kupować, mimo wszystko ma auto zadbane I na bezdotyk jeździ. A ja mam takie podejście do alkoholu i używek według mnie to szkoda kasy na takie cuda a on zaś za piwo to by wszystko oddał. Każdy ma w życiu inny prorytet . Ale jak go wypytałem to używa czasem środka do czyszczenia felg od placka.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pajko napisał:

Janusz bo ? Bo gość który zarabia hajs tym autem chce żeby wyglądało dobrze ? Nie bardzo kminie ? 

+ milion

Wiesz Pajko, teraz to same detailery na forum. Jak ktoś nawet myje nie rękawicą tylko gąbką to już beka.

Serio januszowo zrobiło się na forum.

Uważam, ze wrzucanie zdjęć czy filmów jak ktoś myje szczotką i pytanie "jak tak można" powinno być serio karane banem przynajmniej na tydzien.

Strasznie to jest meczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Franek napisał:

+ milion

Wiesz Pajko, teraz to same detailery na forum. Jak ktoś nawet myje nie rękawicą tylko gąbką to już beka.

Serio januszowo zrobiło się na forum.

Uważam, ze wrzucanie zdjęć czy filmów jak ktoś myje szczotką i pytanie "jak tak można" powinno być serio karane banem przynajmniej na tydzien.

Strasznie to jest meczące.

Fakt w zdjęciu do góry nie widzę nic śmiesznego... ale bana dawać za to że ktoś nagrywa filmik z "poradnikiem" robiąc z siebie jednocześnie idiotę? Jak "doradca" z auto świata ostatnio czy mistrz odśnieżania z tvp info? Jak się nie znam na zegarkach to nie doradzam jaki kupić. Proste. Nie widzę nic złego we wrzucaniu takich filmików pokazujących jak ktoś robi z siebie błazna opowiadając o czymś o czym zielonego pojęcia nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem... w zdjęciu wyżej nic śmiesznego nie widzę. Ale nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś wrzucił film o jakim piszesz na forum. Poza tym są działy w których ich nie uświadczysz... dodaj temat do ignorowanych skoro cię irytuje i po sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio widziałem gościa parking miał sporo miejsc wolnych. Gość staje pod moim autem (czekałem w aucie na pasażera) że ledwie wyszedł z auta, bo miejsca mało sobie zostawił a z drugiej strony miał dużo wolnego miejsca że drzwi na maksa otworzy A sam przyjechał. Gość ma auto służbowe (nie będę robić reklamy co na nim było) , na aucie sporo brudu (nie jak tu mają chłopaki kilka kropek na krzyż on miał syf jakby po polach jeździł). Gość wysiada ale wraca się i coś patrzy na drzwi i trze ręka po tym brudzie, pod spodem miał jakieś obtarcie ... Co za baran przyjmuje się takim przetarciem a w 4 literach na to że tym brudem jaki jest na drzwiach też sobie niszczy lakier, do tego staje blisko innych aut że nie umie wyjść . Ludzie są dziwni... a może brakowało mu kilku klepek...

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu... Że w niedziele wszystko zamknięte, to lubię wsiąść do auta i pośmigać po okolicy. Zwłaszcza po drogach którymi jeszcze nie jeździłem. Uwielbiam te widoki i humor poprawiają niemal jak świeżo nawoskowane auto :-]. Dzisiejsza trasa ok 100km i 1h 40m jazdy :) W najładniejszych miejscach oczywiście ciężko się zatrzymać na fotę ale coś tam ustrzeliłem...

20171001_134531.jpg
20171001_134558.jpg
20171001_134605.jpg
20171001_134641.jpg
20171001_140347.jpg
20171001_140356.jpg
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zmorka nie mam niestety kategorii A więc moto odpada :) co nie zmienia faktu że motocyklistów dziś bardzo dużo. Jeżdżą grupkami, pojedynczo... nie ma reguły. Tak czy siak mijałem dziś przynajmniej kilkudziesięciu ;)

@paperson, @dudek_t, @Gold_Car dzięki. Te góry to jeden z powodów dla którego się tu przeprowadziliśmy. Oczywiście, zarobki nie są bez znaczenia, ale są kraje w których nie zgodziłbym się mieszkać nigdy (FR, DE, UK, IT) bez względu na to ile bym zarabiał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Fredi88 napisał:

ale są kraje w których nie zgodziłbym się mieszkać nigdy (FR, DE, UK, IT) bez względu na to ile bym zarabiał :)

E tam... jo tyż chca do Rajchu... jo tyż chca pożyć... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi poprawilo humor wiadomość ze 21 maja osiemnastego roku zostanę po raz DRUGI tatusiem :D

kurczę czas leci niesamowicie szybko, pamięta jak się chwalilem Wam że zostanę ojcem a tutaj już drugie w drodze. Na razie to dopiero 7tydzień, serduszko bije więc cieszymy się z małżonką.

ps. Nie mając dzieci na powiedzenie "ze właśnie po dzieciach widać najbardziej jak czas ucieka" miałem sceptyczne zdanie dopóki sam się nie przekonałem. 

 

Pozdrawiam wszystkich którzy wiedzą co czuję ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szpyrek gratulacje ! Święte słowa po dzieciach widać jak czas ucieka ...

Nie umiem zrozumieć ludzi którzy zwlekają z dziećmi nie wiedzą ile radości tracą a jak się przekonają to jest już za późno.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.