Jump to content

mrsjackdan

Użytkownik
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Dobra

About mrsjackdan

 • Birthday 02/18/1997

Informacje

 • Imię
  Konrad
 • Lokalizacja
  Puck
 • Województwo
  Pomorskie

Recent Profile Visitors

970 profile views
 1. Rób samemu, ja u siebie oddawałem do lakiernika, ale spartolił robotę, więc ja nauczony doświadczeniem, kolejny raz wolałbym to samemu zrobić... Pamiętaj, że auto ma swój wiek, więc nie oczekuj że będzie wyglądać jak nowe, naturalna eksploatacja..
 2. @Pioter83 Wyprać... Ja ze swojej strony proponuje środek do bonetowania typu shiny garage extra dry czy adbl lub excede
 3. @pawelus668 u mnie tak wyszło przy użyciu pasty autosol m1. Dwa przejazdy i efekt zadowalający. Żadnych uszkodzeń
 4. Masz na yt poradnik od MX nowickiego, jak odetkać powłokę, schemat działania chyba powinien cię usatysfakcjonować.
 5. Najdelikatniejsze pędzle to bodajże work stuff albino. Zwykła Glinka jest agresywniejsza niż claysponge, natomiast mi osobiście wygodniej pracuje cie clay spongem/towelem
 6. @ADBL Czemu tak się dzieje, że po całej nocy wyciekło mi tyle płynu z shakera ? W butelce hydrowosk, unique hestia bodajże.
 7. @Administrator To może jakiś sposób oznaczania relacji które są ze zdjęciami i te które są już bez zdjęć ? Myślę, że użytkownikom wygodniej by się przeglądało takie działy..
 8. Czy jest jakiś pomysł co zrobić z nieaktywnymi relacjami w działach w&w PSB czy PSB najlepsze projekty ? Chcąc obejrzeć relację większość ma wygaszone linki do zdjęć. Może takie relacje w porozumieniu z autorem poprostu usunąć ? Gdyż teraz niepotrzebnie zajmują miejsce relacjom gdzie są fotografie ?
 9. @super_hero Co to za auto tak btw ? Pamiętam że w citroenach była też swego rodzaju akcja, że maska aluminiowa gryzła się z podkładem który powinien pójść na stal zwykłą, a w fabrykach lecieli całość jednym podkładem. Skoro mówisz że gładkie to raczej jest to na klarze, powinno zejść po finishu. ASO albo ci to spróbuje spolerować po swojemu albo oleją temat i powiedzą że coś źle zrobiłeś etc.
 10. Mi to wygląda na pierwszy rzut oka na schodzący klar. Czujesz jakąś fakturę przejeżdżając po tym palcem ?
 11. mrsjackdan

  Pytania do RRC

  Jakby takie ADBL czy Shiny Garage nagle zjechało z ceną to poziomu RRC to wydaje mi się że też byliby no1 w polsce pod względem sprzedaży. Ale jak wszyscy wiemy cena nie zawsze idzie w parze z jakością czego firma RRC jest przykładem. Podejście do klienta - pierwsze miejsce również w PL pod względem jak nie rozmawiać z klientelą
 12. Mam sporo wtrąceń na lakierze po lakierowaniu całego auta, większość wtrąceń i tak zmatuje, ale pytanie pojawia się co zrobić z kraterami ? lekko zmatowić i uzupełnić np bezbarwnym od mxnowicki ( tym od zaprawek np) Będzie się to trzymać, czy jednak lepiej delikatnie rozszlifować i ściąć MF + agresywna pasta ? Drugie pytanie : Czym oznaczyć takie miejsca ? Z taśmą nie za bardzo chce się bawić, w większości na filmikach widziałem jakiś biały marker, to coś specjalnego czy zwykły biały ?
 13. RRC DEfroster również pozostawia mleko po obfitej aplikacji na szybie na której znajduje się grubsza warstwa lodu.
 14. @lodowa Jeżeli chodzi o felgi to śmiało możesz pędzelkować, pamiętaj, że jeżeli masz pędzel z metalowym okuciem to obklej je taśmą, żeby nie uszkodzić felg. Na lakierze lepiej się sprawdza rękawica ( taka jak do mycia) Co do pogody, to ja szybki bezdotyk zaliczyłem dzisiaj, pojawiło się okno pogodowe i z -10 zrobiło się -2 więc auto względnie czyste. Jak już wcześniej wspominałem, jeżeli chcesz potestować środki to mam trochę ich, więc mogę ci użyczyć. Obstawiam że zaopatrujesz się w sklepie w Rumii a tam jeszcze za dużego wyboru nie ma, np funky witch, detailers magic etc.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.