Jump to content

sT3VE

Użytkownik
 • Content Count

  290
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sT3VE last won the day on March 24 2018

sT3VE had the most liked content!

Community Reputation

49 Świetna

About sT3VE

Informacje

 • Imię
  Michał
 • Auto
  Mercedes-Benz W203 Sportcoupe
 • Lokalizacja
  Bydgoszcz
 • Województwo
  Kujawsko-Pomorskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cleantech Cię gryzie? To ciężko będzie, to jeden z najmniej pachnących interior cleanerów. Wash mist to chyba będzie jedyne wyjście.
 2. @ADBL planujecie wprowadzić mikrofibrę LEA do sprzedaży oddzielnej? Jedna w KITcie to trochę za mało, a są super jakościowo i gdyby była w rozsądnej cenie to kto wie..
 3. A dwa dni temu siadając u ojca w Q7 mówię, że czas chyba żeby powrócił jasny blask ... Box rozpier#@#@ system.
 4. @Elite Detailer ponawiam I pytanie dot. Quick Tire Dressing - może być nakładany na mokro? Car Paint Cleaner - usunie mocnego syntetyka, czy nie spodziewać się tafli i to bardziej odtłuszczacz?
 5. One dopiero mają drugi rok i nawet 20tys. km nie mają - bieżnika jeszcze dużo - bardzo dziwnie się od zewnątrz prezentują. Poprzedni właściciel miał też ContiSporty to Ty byś je widział, latał bokiem - gumy prawie w ogóle nie było Ale pomyślę na wiosnę o wymianie, o ile nie sprzedam auta
 6. @Gold_Car czysty koncentrat. Jak go rozrobisz to wtedy jest jak woda i aplikacja to bajka. Ale trzyma zdecydowanie krócej, efekt wizualny 1:1 jest do przyjęcia - jednak po tygodniu już jest tylko czarna opona bez satynki.
 7. @MMCzysci pytałeś jak wypada z Perlem. Proszę: Jak dla mnie Perl jak zawsze: mistrz czerni, głęboka czerń i bardziej w satynę. Binder z kolei poszedł w czerń, jednakże pod słońcem połyskuje - brak efektu tzw. mokrej opony, która jest cała czarna. Aplikacja dla Bindera, bardziej rzadszy przez co aplikacja jest banalna. Z kolei w Perle lekkie mleczko i trzeba przejechać 3 razy, aby wszedł wszędzie - aplikacja łatwa. Jak dla mnie produkt bomba. Jestem fanatykiem Perla, każdemu polecam lecz na oponkach wolałbym właśnie efekt jak Binder. Także od dziś Perl na plastiki dla czerni, Binder na opony dla czarnego błysku. Bonusowo opona cała wysmarowana Binder Ultimate Tire Coating, na feldze GS Rims Detailer.
 8. Według francuskiej strony „Une fois la cire appliquée, votre véhicule sera protégé pour environ 2 mois.” 2 miesiące. Jeśli się to potwierdzi to biorę, chciałem brać adbl ale może czas otworzyć się na coś nowego patrząc na to jak udany jest dresing do opon bindera.
 9. Gdyby nie OSD Box zapewne bym nie kupił... Produkt naprawdę super, banalna aplikacja i efekt baja. Muszę przyjrzeć się innym produktom Binder'a.
 10. Bardzo fajny produkt, idealnie leży jeśli mamy jasny kołpak/alufelgę. Wcześniej przelałem 400ml CarPro Perl'a nierozcieńczonego i teraz chyba zostanę przy tym - podoba mi się efekt, dodatkowo aplikator Bindera jest mega poręczny i nie wchłania dressingu prawie w ogóle.
 11. sT3VE

  ADBL Snowball

  Po Snowballu rękawica sunie po karoserii jak dłoń po świeżo nawoskowanym lakierze... Sztos, muszę spróbować ich shampoo cola.
 12. @ShiningCar adres wysłany już w sobotę
 13. Niestety nie mogłem być na Detailing Show, ktoś powie jakie premiery ze stajni wystawiających się?
 14. Miało być tanio a ten ich cały wheel gel + kosztuje tyle ile sprawdzony d-tox czy krócej leżący adbl vl... Coś tu nie halo.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.