Jump to content

Chat

Użytkownik
 • Content Count

  564
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About Chat

Informacje

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Płyn z organiki Adixol, używam od lat. Kupiony w listopadzie, wlany do dwóch aut. A tu zonk...mazy
 2. Chat

  Generator ozonu

  Zazwyczaj standardowo wsadzone są węglowe, raczej papierowych chyba nikt nie wkłada. Przed ozonowaniem powinieneś wyciągnąć filtr. Po ozonowaniu włożyć nowy albo ten który był.
 3. Chat

  Generator ozonu

  24g może tak.
 4. Chat

  Generator ozonu

  Stosować się do zaleceń producenta.
 5. Chat

  Generator ozonu

  Liquy Moly to grzybobójcza chemia nie ozon. Swoją drogą jeden z najlepszych, jak nie najlepszy środek tego typu na rynku.
 6. Chat

  Generator ozonu

  Czym innym jest obieg zamknięty a czym innym wyłączona klimatyzacja podczas obiegu zamkniętego. Klimatyzacja powinna być wyłączona ponieważ powoduje to skraplanie, wtedy ozon działa mniej skutecznie. Obieg zamknięty i wentylator na 50%.
 7. Chat

  Generator ozonu

  Klimatyzacja podczas ozonowania powinna być wyłączona.
 8. Chat

  Generator ozonu

  Jedyne do czego to się nadaje to do ozonowania lodówki. Zdecydowanie 24g.
 9. Chat

  Generator ozonu

  40 g przez 30 min, mszyce, czy mrówki przeżyją ale delikatne plastiki to wątpię. Możesz być zaskoczony jak niektóre z tworzyw zaczną się kleić na skutek utlenienia wierzchniej warstwy.
 10. Jakieś osady. 1. Dekontaminacja. 2. Usuwanie smoły i innych ropopochodnych. 3. Glinka. 4. Nie wiem, czy nie potrzebna będzie mechaniczna polerka.
 11. Od razu po osuszeniu.
 12. Ok. Chociaż Auto finesse rejuvante jakoś bardziej mi leży pod wosk naturalny niż pod selant. Z drugiej strony cleaner to cleaner. AutoGlym Super Resin Polish + auto finesse tough coat (nie wiem dlaczego uparłeś się na wosk w płynie?) Auto finesse rejuvante + coś z soft99 Połóż to i będziesz zadowolony: 3D HD POXY - Montan Wax & Sealant 237ml (jednorazowa robota)
 13. 1. Płukanie i mycie mikroproszkiem. A najlepiej ręczne mycie i QD. 2. Aktywna piana z pewnościa szybciej Ci wosk zdejmie. 3. Poza tym wszystko zależy od warunków, jak Ci bedzie padać przez 2 tyg. to wiadomo....
 14. Nie jest tani, wystarcza na długo, a testy chyba są nawet na forum.
 15. Jeśli dobrze pamiętam to Megs nie brudził plastików, ale warto sprawdzić bo plastiki też są różne, szyby i chrom bez problemu możesz po tym polecieć. Jak widzisz rynek produktów jest olbrzymi, pewnie każdy ma swoich faworytów i kombinacje. Jestem zwolennikiem naturalnych wosków, sam mam dwa auta w czarnej perle. A naturale się najlepiej na tym sprawdzają. Jednak stawiając na łatwość aplikacji, efekt oraz trwałość wybrałbym zestaw, który od lat stosuję zwłaszcza na zimę - cleaner: WOLFGANG Paintwork Polish Enhancer oraz wosk: WOLFGANG Deep Gloss Paint Sealant. U mnie, przy myciu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.