Skocz do zawartości

Soft99 Fusso Coat


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
1 godzinę temu, Kamsyyo napisał:

Przy fusso jaki QD może dać największe przykrycie rys i przyciemnić/dodać połysku - ten 2 efekt obojętny. Myśle nad CP Elixir

Samo fusso juz sporo zakrywa,QD-ki raczej malo,jesli juz to te z carnauba,Elixir duzo przyciemnia owszem ale raczej nic nie zakrywa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kamsyyo napisał:

Przy fusso jaki QD może dać największe przykrycie rys i przyciemnić/dodać połysku - ten 2 efekt obojętny. Myśle nad CP Elixir

Ja bym poszedł w Luxury Gloss. Elixir też fajny. Ale Fusso największego kopa dostaję po nim. Fajnie też z woskiem How Sapphire współgra 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Planuję sobie z kolegą kupić ten wosk, mam pytanie bo wosku jest dużo i starcza na bardzo długo. Czy mogę się połową podzielić z kolegą czy to nie ma sensu? Jakoś przekroić na pół od góry lub wyjąć całkiem go i na plaster przeciąć. Zda to egzamin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Julkos teoretycznie to dało by się to przeciąć czemu nie zawsze można coś przy januszować 😂😂 tylko musiałbyś mieć na to jakieś odpowiednie opakowanie puszkę/pojemnik, no bo w czym to będziesz trzymał w siatce? 😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Wrzuciłem dzisiaj Fuso Coat na samochód.
Aplikacja i docieranie to orka na ugorze w porównaniu z woskami naturalnymi, no HOW Sapphire.
Efekt też od razu nie jest powalający, ale lakier jest przyjemnie śliski po dotarciu.
Mam nadzieje, że trwałość i efekt wynagrodzi "trudy aplikacji".
Zużyłem (raczej wtarłem z puszki w aplikator) dokładnie 10g wosku na samochód i mam wrażenie, że o jakieś 2-3g za dużo.

Poniżej kilka fotek. 

 

20210613_204053.jpg

20210613_204115.jpg

20210613_203816.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.