Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc tych z Auchan po 1 czy tam 1.50 zł to nie wziąłem nigdy bo tak na oko to takie cienkie ze nie widzę zastosowania dla tych niby mikrofibr. Tak wiem że ma być tanio ale żeby się to do czegoś nadawało to ja od siebie polecę fibry pakowane po 4 szt z moje auto po 8 zł. Już jakieś sensowne fibry i tanie a zamiast wyrzucać je można uprać i dalej używać. 

@paki112 pytałeś o fibry z FX protect. Ja mam tą 420g i jest bardzo dobra, jakościowo blisko gentelman basic i koch chemie taka szara. Koch świetna fibra swoją drogą, tylko ma ten durny szew na krawędzi. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lazzur napisał:

wyglada spoko tylko szkoda ze dosyc malo popularny sklep przynajmniej u mnie w okolicy

W mrówkach też są, ogółem asortyment z mrówki to prawie to samo co pszczółka w wielu działach. W Bricomarche też powinny być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jakaś dobrą fibra do odtłuszczania o polerowaniu i kolejne do docierania powłoki? Bo domniemam że po dotarciu powłoki fi ty w śmieci skoro się skrystalizuje na nich powłoka.
Myślę o aplikacji powłoki na swoim wozidle a mam gdzieś w arsenale gavron lite i chce to spróbować położyć na czarną perłe i zastanawiam się czym dotrę. I co później z fibrami.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre, mega puszyste MF
Kupowałem dokładnie te same u chińczyka z alli jakieś 2 lata temu i sprawują się genialnie do docieranie wszelkich wosków.

Obecnie chińczyk ma je po 16-17 zł, więc u nas na allegro taniej 😉  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.