Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, KUBA46 napisał:

do takich zadań jak wymieniłeś Waxpro się sprawdzą.

To jest najlepszy stosunek cena/jakość w tym momencie?

5 minut temu, poncio napisał:

To jest najlepszy stosunek cena/jakość w tym momencie?

Sam sobie odpowiem... chyba tak biorąc pod uwagę obecną najniższą dostępną cenę.  🙂

4.72/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poncio do brudu we wnętrzu jak wspomniana podstopnica to Auchan za 1zl jest ok. Czasami używam jako jednorazówek. Częściej lecą do worka i piorę ja zgodnie ze sztuką jak się uzbiera. Traktowane jak mikrofibry normalnie działają po kilku praniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsze fibry pod względem stosunku ceny do jakości, to Waxpro no limit. Nadają się do lakieru, ale najchętniej używam w środku. Do "syfnych" prac dokupiłem tych cieńszych, zielonych. Dobrze się dopierają, katuję od lipca. Lakier i docieranie wosku to WS w różnych odmianach - drogie, ale porządne. Do Ali (pewnie niesłusznie) nie mam przekonania, zawsze się obawiam, że paczka szłaby 3 miesiące, albo zgubiłaby się po drodze.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KUBA46 wpisuje w wyszukiwarce "powłoka","powłoki" zaznaczam ten temat i pojawiają się 3 wyniki najnowsze z 2018 roku. Potrzebuje jakiś bezszwowych oczywiście, jako że to 1 kontakt z powłoką czytałem że to o mniejszej gramaturze lepiej się sprawdzą? Waxpro nolimit się nada czy to jednak za duża gramatura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2021 o 23:17, marcelus napisał:

@KUBA46 wpisuje w wyszukiwarce "powłoka","powłoki" zaznaczam ten temat i pojawiają się 3 wyniki najnowsze z 2018 roku. Potrzebuje jakiś bezszwowych oczywiście, jako że to 1 kontakt z powłoką czytałem że to o mniejszej gramaturze lepiej się sprawdzą? Waxpro nolimit się nada czy to jednak za duża gramatura?

Polecam od cleantecha daily cloth albo klasyk gentelmen od work stuffa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mikrofibry do szyb z Biedronki.

3.99 sztuka, jak za taką cenę to rewelacja, miałem kiedyś niemalże identyczną jakiejś "detailingowej" marki, tylko że tamta kosztowała coś koło 8 zł.

Poliester 82%, poliamid 18%.

IMG_20210508_184913065.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
2 godziny temu, Szpako99 napisał:

@KUBA46chyba braki mają. 

@Szpako99Niestety braki występują po stronie producenta. Jeśli tylko uzupełni stany postaramy się jak najszybciej uzupełnić asortyment na detailink.pl 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Szpako99 Włosie nie ma wielkiego znaczenia, jak będziesz miał fibrę z dłuższym włosem do przy waterless czy rinseless między tymi włoskami mogą ci utkwić różne zanieczyszczenia których nie będziesz w stanie potem usunąć. Przy krótszym włosie nie ma tego problemu.

 

Bardziej niż długość włosia ma znaczenie GSM (ale też bez przesady) - jeśli planujesz używać każdej strony mikrofibry to najlepiej mieć z te 320 gsm lub więcej abyzanieszczyszczenia nie "przenikały" na czystą stronę.

Z mojego doświadczenia świetne do rinselessa / waterlessa są fibry WaxPro Premium 360gsm - z obu stron mają takie samo włosie, nie ma z jednej strony dłuższego a z drugiej krótszego, są delikatne - ja używam ich już ponad 1.5 roku i cały czas się świetnie nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do rinselessa / waterlessa używam również waxpro tylko no limit ( te bez obszycia, z jednej strony mają ciut dłuższe włosie ) i się super sprawdzają. Ogólnie mam ponad setkę tych fibr ( no limit i premium ) i nie narzekam 🙂 Do QD dokup fibry work stuff gentleman.

Nie wiem po co waxpro wszywa te metki w serie premium. Przy wyrywaniu metek często zaczyna pruć się obszycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem z Kauflandu. 3 szt za 5.99.

Sprawdziłem już jedną do czyszczenia szyb z użyciem ech2o 1:25 o powiem tak - ani jednego klaczka nie zostawiły na szybie, jestem pod mega wrażeniem...

 

IMG_20210529_113041755.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.