Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Nowy nabytek - mikrofibra ~400 gsm, z obu stron długie, bardzo delikatne włosie.

Rozmiar 33x50, skład: 80/20.

Cena 5.20 za sztukę (aktualnie promocja z 7.50) - można kupić bezpośrednio na allegro, albo na stronie lozkoholicy.pl IMG_20210831_220455520_PORTRAIT.jpg.eb9e96815cf0b04d8de384f789b26dde.jpg

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Napisze tutaj bo chyba nie warto zakładać nowego tematu. Interesują mnie fibry od Gyeona. Nie miałem niestety żadnej ale podobno są takie mięsiste z krótkim włosiem i bardzo fajne. Generalnie za oceanem ludzie chwalą. Ktoś ma używa? Jakieś opinie? Chętnie posłucham co macie do powiedzenia 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Putkowski07 napisał:

Napisze tutaj bo chyba nie warto zakładać nowego tematu. Interesują mnie fibry od Gyeona. Nie miałem niestety żadnej ale podobno są takie mięsiste z krótkim włosiem i bardzo fajne. Generalnie za oceanem ludzie chwalą. Ktoś ma używa? Jakieś opinie? Chętnie posłucham co macie do powiedzenia 😀

Bardzo dobre fibry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2021 o 11:02, Putkowski07 napisał:

Napisze tutaj bo chyba nie warto zakładać nowego tematu. Interesują mnie fibry od Gyeona. Nie miałem niestety żadnej ale podobno są takie mięsiste z krótkim włosiem i bardzo fajne. Generalnie za oceanem ludzie chwalą. Ktoś ma używa? Jakieś opinie? Chętnie posłucham co macie do powiedzenia 😀

Dla mnie top.  Mam wszystkie  jaki są na rynku i moim zdaniem sa dużo kepsze niż np.  Carpro. Cena teraz zacna,  bez dwóch zdań warte swojej ceny.  Będziesz zadowolony na 100%.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
On 8/31/2021 at 10:29 PM, powerf said:

Nowy nabytek - mikrofibra ~400 gsm, z obu stron długie, bardzo delikatne włosie.

Rozmiar 33x50, skład: 80/20.

Cena 5.20 za sztukę (aktualnie promocja z 7.50) - można kupić bezpośrednio na allegro, albo na stronie lozkoholicy.pl IMG_20210831_220455520_PORTRAIT.jpg.eb9e96815cf0b04d8de384f789b26dde.jpg

 

I jak sie sprawdza? Jest roznica pomiedzy tym a np work stufffem princem? Bo cena atrakcyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 8.05.2021 o 18:53, powerf napisał:

Mikrofibry do szyb z Biedronki.

3.99 sztuka, jak za taką cenę to rewelacja, miałem kiedyś niemalże identyczną jakiejś "detailingowej" marki, tylko że tamta kosztowała coś koło 8 zł.

Poliester 82%, poliamid 18%.

IMG_20210508_184913065.jpg

Te ścierki używała moja żona w domu, do czasu aż jej wszystkie pozabierałem do auta 😄😄😄

 

teraz poluje na nie w biedrze i jakoś ich nie ma 😞

 

są mega !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.04.2022 o 22:15, RoBerTo91 napisał:

Castorama 50szt. za 89zł 40x40 koło 220GMS taka konkurencja ADBL one shot.

Te z Castoramy na oko mają bliżej 300GSM i są zdecydowanie lepszym wyborem niż ADBL

Natomiast bezpośrednią alternatywą ADBL jest K2 Hiro Pro (30x30, Edgeless, 170GSM, Blend 80/20) 30 sztuk w pudełku w cenie od ~35zł da się wyrwać (~1.17 / szt.) Więc tutaj cena akceptowalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MikeLBN napisał:

Te z Castoramy na oko mają bliżej 300GSM i są zdecydowanie lepszym wyborem niż ADBL

Natomiast bezpośrednią alternatywą ADBL jest K2 Hiro Pro (30x30, Edgeless, 170GSM, Blend 80/20) 30 sztuk w pudełku w cenie od ~35zł da się wyrwać (~1.17 / szt.) Więc tutaj cena akceptowalna

I one pewnie faktycznie są takiej na jeden raz a te z casto można śmiało do wnętrza używać, do apc i innych zadań nadzadzą się bardzo dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

@flatron007 Jedno i drugie to oryginał.  Szata graficzna się zmieniła... na ich stronie tą u góry masz jako nową szmatkę,  ale z tego co pamiętam to na zdjęciach zestawów kosmetycznych mają jeszcze tą dolną u siebie 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.