Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Syrio napisał:

Ona ma obszycie ? Czy cięta laser, bo przy opisie 3 fotki i czort wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie w leroy Merlin dobry różowe 35x35 z jednej strony krótkie z drugiej długie włosie jak w szarych z kocha. Koszt 4.25 zł spoko fibry. Jakość kocha (bo Koch to mega jakość jak dla mnie zupełnie inna liga niż reszta co mam) to to nie jest ale są spoko. Nie mogę coś dodać zdjęć coś mi szwankuje dodawanie z telefonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre są fioletowe wax pro. Delikatne ale też czuć, że mają moc, jest jakość. Do qdeków bomba. Z woskami nie testowałem. Prałem już kilka razy. - http://www.waxpro.pl/mikrofibry/66-nolimit-violet-360gsm-40x40cm.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre są fioletowe wax pro. Delikatne ale też czuć, że mają moc, jest jakość. Do qdeków bomba. Z woskami nie testowałem. Prałem już kilka razy. - http://www.waxpro.pl/mikrofibry/66-nolimit-violet-360gsm-40x40cm.html

Rowniez je posiadam i podpisuje się pod tym co kolega napisał, rewelacja! Polecam
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam mikrofibry do osuszania auta miałem fluffy dryer i parę innych nie markowych dają radę, ale zaczyna je dopadać starość co polecacie do 50zł?

Druga sprawa to potrzebuję dwóch lub trzech sztuk do docierania qd lub wosku macie jakieś ciekawe propozycje ? Mnie zainteresował gentelman od GS. Co o nim powiecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monster Shine Fluffy Dryer RĘCZNIK 90x60 cm w tej cenie (23zł) nie mam uwag. Nigdy nie miałem zwykłego flufika i kupiłem przy okazji. Miękki chłonny lekko sunie. Poręczna gramatura do detali i zasłoniętych częsci karoserii. Jako pomocniczy do docierania po silku radzi sobie super.

Niezmiennie waxpro fioletowe. Wiecie jak się dociera fusiaka. Dzisiaj obleciałem fusiakiem kompakta małżonki docierając tylko tym - zero problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2019 o 15:13, Lukasz-odkrywca napisał:

Panowie szukam mikrofibry do osuszania auta miałem fluffy dryer i parę innych nie markowych dają radę, ale zaczyna je dopadać starość co polecacie do 50zł?

Druga sprawa to potrzebuję dwóch lub trzech sztuk do docierania qd lub wosku macie jakieś ciekawe propozycje ? Mnie zainteresował gentelman od GS. Co o nim powiecie ?

to ja podbijam . nie chce wydawac az 99 zł na kinga ... 

 

moze opcja z  ADBL PUFFY TOWEL XL ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lodowa a chcesz osuszyć raz auto po myciu, czy mieć ręcznik, którym osuszysz auto 2-3 razy skutecznie przy dekontaminacji przed nałożeniem wosku? 

Moim zdaniem do tego pierwszego to wystarczy każdy porządny fluffy za 25-30 pln. Do tego drugiego King jest wart absolutnie każdej złotówki.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Syrio napisał:

@lodowa a chcesz osuszyć raz auto po myciu, czy mieć ręcznik, którym osuszysz auto 2-3 razy skutecznie przy dekontaminacji przed nałożeniem wosku? 

Moim zdaniem do tego pierwszego to wystarczy każdy porządny fluffy za 25-30 pln. Do tego drugiego King jest wart absolutnie każdej złotówki.

dzięki wielkie 

użytek domowy czyli jedno auto oblecieć 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję ręcznik do osuszania, widzę że na znanym portalu można kupić Fluffy Dryer za 30 zeta z przesyłką. Czy w tej cenie to dobry wybór czy może polecicie coś innego? Jak np dorzucę 20 zeta do jakiegoś innego ręcznika to będzie jakaś zauważalna różnica? Czy brać Fluffiego i nie kombinować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mk4tdi napisał:

Fluffy Dryer za 30 zeta z przesyłką.

Odpuść Fluffiego.

Jeśli nie chcesz wydawać sporo kasy to za 49 zł masz bardzo dobry ręcznik SG EXTREME DRYING TOWEL, albo jeszcze lepszy i większy za 55 zł Fireball PIN Towel.

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego firebala kupiłem "do kolekcji" i sprawia dobre wrażenie. Jeszcze nie używałem. Nie jest szczególnie masywny

Dużo tu piszemy o magicznych właściwościach ręczników. Czy serio jesteście w stanie jednym dowolnym ręcznikiem osuszyć auto rozmiaru focusa na zero? Mam dobre ręczniki łącznie z gyeonem silkiem, prane w płynie do fiberek i dbane. Zawsze po nich zostają smugi a już na pewno na ostatnich 20% suszą tak sobie. Zawsze mam drugi ręcznik do poprawek - dosuszam nim element po elemencie, potem już tylko nimi kropelki spod plastików i części osłonięte karoserii.

Technika dowolna 😉 auto kropelkujące zabezpieczone mało tego często przejeżdam 50 metrów żeby zdmuchnąć krople.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.