• Ogłoszenia

  • AreK

   Poszukiwany grafik   20.06.2017

   Potrzebujemy osobę która wykona nowe grafiki rang (admin, mod, partner, użytkownik....) na forum. Chcemy żeby były nowoczesne i czytelne. Jeśli ktoś z Was chciałby pomóc to proszę o kontakt na PW. @AreK
  • Administrator

   Nieprzeczytane posty - ikona ułatwiająca przejście do ostatniego postu   22.06.2017

   Dodaliśmy nową ikonkę ułatwiającą przejście do ostatniego nieprzeczytanego postu, wystarczy kliknąć na zieloną ikonkę z napisem nieprzeczytane. Ikona dostępna jest również na urządzeniach mobilnych.

booohal

Użytkownik
 • Zawartość

  1395
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O booohal

 • Urodziny 24.07.1988

Informacje

 • Imię
  Krzyś
 • Auto
  Galant V6, Forester
 • Lokalizacja
  ELW/ESI
 • Województwo
  Łódzkie
 1. Ja u siebie na Warcie wczoraj byłem na pół godzinki. Pierwszy rzut i pistolecik 40cm się uwiesił. Ale coś więcej bym połowił na metodę na komercji chętnie.
 2. No już od zeszłego roku chciał to sprzedać podobno.
 3. Eeeee, ja tyż rybok! Zgadajmy się. Może być komercja.
 4. Będziemy in tacz.
 5. Ja w niedziele jestem w Łodzi. Na Carrefour na chojnach można podjechać.
 6. Lakierniczych. Włóknina do matowania 1500.
 7. Druga sprawa, że tanie myjki mają przepływ w granicach 200ltr i ciężko jest tym cokolwiek umyć. Ciśnienie jakieś tam jest ze względu na małe przekroje. Kranzle czy Karcher HD przy tylko 130bar mają przepływy 500ltr i w górę i drą aż miło.
 8. Jeżeli chcesz zbić koszty to weź te pady + Menz FG400. Przy krótkim futrze sporo wytniesz, a i przy żółtym padzie nie zostawisz haze/holo. Najprawdopodobniej oczywiście. Nie wiem jak u Ciebie z techniką. Jak nie to heavy cut/megs 101 + sonax perfect finish. Podaję Ci takie zminimalizowane zestawy oczywiście i tylko i wyłącznie wg. mojego doświadczenia. Ktoś z takimi zestawami może się nie zgadzać lub Tobie może się źle na nich pracować. Żonglowanie padami/pastami jest kluczem do sukcesu. Sam bardzo często odchodzę od sztampowych rozwiązań.
 9. Mam te one stepy ale przeważnie po nie sięgam jak kończą mi się żółte. Co nie znaczy, że Tobie nie będzie się lepiej pracowało one stepem.
 10. One stepy na rotacji to baaardzo indywidualna sprawa. Przy DA o wiele łatwiej doradzić. Ultrafiny nie wspominam dobrze. A na pewno nie pod kątem usuwania niedoskonałości. Za czasów rotacji najczęściej stosowałem Menz PF2500 na zółtych padach, później Sonaxa Perfect Finish też na żółtych.
 11. Tak. Gdyby RP one step był zbyt miękki. Przydałby się jeszcze żółty RP żeby na czymś miękkim zrobić one step bez żadnego holo/haze ze świetnym wykończeniem. No ale padów nigdy za wiele. Dla mnie taki minimalny zestaw na start to krótkie futro+biały+żółty.
 12. Dobry zestaw ale dorzuć jeszcze białego RP.
 13. No to zbyt dużego wyboru nie masz... Farecla, Boll, a z lepszych firm to chyba NAT kiedyś takie robił. Ultrafina do onestep? Będziesz z niej wymywał wypełniacze, których ma całe mnóstwo? Ewentualnie podlej jakiejś pasty polishingowej żeby coś ściągnęło Ci z lakieru.
 14. A nie, nie. Myślałem, że tak ogólnie o niej piszesz
 15. Oj, PF wiele razy zaskoczył mnie pod tym względem na rotacji...