Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

@V1RU$ do jakiegoś IQD da rade. Jak dobre włosie to da radę, a waxpro powinno mieć dobrą jakość (używam tylko tych po 8,50, które uwielbiam także o tamtych nie wiem). Do przetarcia wnętrza używałem często fibr z Castoramy (chyba) 3 szt po 10zl. Cienkie, ale włosie było całkiem chłonne i dawało radę (oczywiście lakieru tym nie ma co ruszać), więc sądzę, że tu tym bardziej

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też wax pro smart bez obszycia ale gramatura 200 - to by się nadało czy cienias ?

Ostatnio jak robiłem szybka akcje we wnętrzu to porównywałem waxpro z cieniasem ale takim totalnym, i mogę powiedzieć ze waxpro zbierał kurz do wnętrza a cienias go tylko przesuwał ...
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bapko napisał:


Ostatnio jak robiłem szybka akcje we wnętrzu to porównywałem waxpro z cieniasem ale takim totalnym, i mogę powiedzieć ze waxpro zbierał kurz do wnętrza a cienias go tylko przesuwał ...

Spoko zamówił kuzyn testowo te no limit 360 zobaczymy jak się to spisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@V1RU$ Do IQD najważniejsze to fibra z krótkim włosiem. Właśnie coś takiego jak waxpro no limit. Zawsze używałem z długim włosiem i oglądając ostatnio wypowiedź MX Nowickiego, w odcinku torbie Detailera, zmieniłem na krótkie i jest bajka. Lepiej się pracuje. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, david2888 napisał:

@V1RU$ Do IQD najważniejsze to fibra z krótkim włosiem. Właśnie coś takiego jak waxpro no limit. Zawsze używałem z długim włosiem i oglądając ostatnio wypowiedź MX Nowickiego, w odcinku torbie Detailera, zmieniłem na krótkie i jest bajka. Lepiej się pracuje. 

Prawda !

Te no limity zaskoczyły mnie pozytywnie. Jestem zadowolony. Cena ok i robią robotę. Fioletowa poszła już do QD na lakierze też spisuje się BDB a jasną do środka zaadoptowałem. Szkoda że taka mała ich gama kolorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem w Action za pedzelkami z innego tematu. Rzuciły mi się w oczy MF za 3.99. Wg wagi i rozmiaru wychodzi 500gsm. Włosie raczej krótkie/średnie. Jak nie będzie wypadać to chyba najlepsza MF w tej cenie. Wziąłem dwie na próbę. 

 

IMG_20191026_143856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Action za pedzelkami z innego tematu. Rzuciły mi się w oczy MF za 3.99. Wg wagi i rozmiaru wychodzi 500gsm. Włosie raczej krótkie/średnie. Jak nie będzie wypadać to chyba najlepsza MF w tej cenie. Wziąłem dwie na próbę


Jest gdzie z tylu jaki skład?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Drugi bonus właśnie robię większe pranie 🙂

Gyeon silk, fireball, showcarshine silk, carpro dhydrate, mrcleaner fluffy, i ten żółty jakiś premium fluffy z scs ale nie pamiętam jak się nazywał 😉

IMG_20200301_174656.jpg

IMG_20200301_174709.jpg

IMG_20200301_174732.jpg

IMG_20200301_174718.jpg

IMG_20200301_174741.jpg

IMG_20200301_174754.jpg

@Fredi88 chciałbyś żebym zważył ręczniki? Powiem tylko że oba są świetne. Z workstuf nie mam doświadczenia są nowe i jeden raz użyte

15830816902134452949908403354649.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.