Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

 herrenfahrt, wart swojej ceny



Dokładnie.
Fibra do szyb herrenfahrt to jest to czego szukałem od x czasu. Pale papierosy, szybę od srodka w aucie zrobiłem na raz. Bez smug.
Glass cleanerem od funky witch i od Megsa (glass cleaner concentrate).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, nervus napisał:

 

 


Dokładnie.
Fibra do szyb herrenfahrt to jest to czego szukałem od x czasu. Pale papierosy, szybę od srodka w aucie zrobiłem na raz. Bez smug.
Glass cleanerem od funky witch i od Megsa (glass cleaner concentrate).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Dokladnie, a nie bawisz sie z mf a pozniej docieranie papierem... strzelasz na mf  i wycierasz szybe na gotowo juz? Ja uzywam carteca i tez bajka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, a nie bawisz sie z mf a pozniej docieranie papierem... strzelasz na mf  i wycierasz szybe na gotowo juz? Ja uzywam carteca i tez bajka. 



Tak jest. Strzał na herrenfahrt i jazda.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qlimaxss napisał:

@ghost Czemu akurat szczotką Shiny nalepsza do skór?

Nie wiem czy najlepsza, jeszcze jej nie używałem. Ale jak to ja, po prostu staram się wybierać produkty różnych firm żeby mieć porównanie.

 

Jeżeli skóry są regularnie czyszczone, to nie używam szczotki wcale. Obchodzę się ze skórami raczej delikatnie, dzięki temu i impregnacji dłuuuugo wyglądają jak nowe. Tym bardziej, że mam zamiłowanie do jasnych szarych, białych, bananowych.

Szczotki zostawiam do szczurków albo jakichś awaryjnych miejscowych zabrudzeń.

 

Z chemią podobnie, ciekawość górą, mimo, że bardzo cenię Furniture Clinic i Colorlock... to nie mogłem się oprzeć kolejnym testom Gliptone i Zymol... a następne pewnie będzie Gyeon i Kecav, o ile ten ostatni będzie w końcu dostępny w "moich" sklepach 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy najlepsza, jeszcze jej nie używałem. Ale jak to ja, po prostu staram się wybierać produkty różnych firm żeby mieć porównanie.
 
Jeżeli skóry są regularnie czyszczone, to nie używam szczotki wcale. Obchodzę się ze skórami raczej delikatnie, dzięki temu i impregnacji dłuuuugo wyglądają jak nowe. Tym bardziej, że mam zamiłowanie do jasnych szarych, białych, bananowych.
Szczotki zostawiam do szczurków albo jakichś awaryjnych miejscowych zabrudzeń.
 
Z chemią podobnie, ciekawość górą, mimo, że bardzo cenię Furniture Clinic i Colorlock... to nie mogłem się oprzeć kolejnym testom Gliptone i Zymol... a następne pewnie będzie Gyeon i Kecav, o ile ten ostatni będzie w końcu dostępny w "moich" sklepach

Na delikatne akcje polecam delikatna szczotkę do skory z Kazara


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo cenne info, dzięki.
 
Na stronie tylko 3 szczotki znalazłem. Taka ?
https://www.kazar.com/pl/sklep/18435-szczotka-do-polerowania-obuwia-14936-sz-bp.html 

Tak, jest większa niz szczotki z zestawów do skory wiec ładuje w nia duzo piany z pianowniczki i dobrze sie sprawdza :-)
Do standardowego czyszczenia ma troche za długie włosie (tutaj fajnie sie sprawdza szczotka od klinikaskory (importera furnitureclinic)) ale Dzieki temu jest „miękka” dla skory.
Cleaner z gliptone - gt12 - tez sie fajnie (szybko) nią wypracowuje przez to ze ma wieksza powierzchnie i ten cleaner nakłada sie na skore a potem 1-2x mgiełka h2o na włosie i szorowanko :-)
Sama szczotkę podpatrzyłem kiedys na jakimś zdjęciu ze studia detailingowego, a ze do butów często dostawałem i kilka leżało w szafie to spróbowałem i nie żałuje. Choć jak to w życiu przeleżały długo w szafie i sam człowiek na to nie wpadł ;D
Miałem jeszcze jedna fajna szczotkę z firmy lloyd i tez sie dobrze sprawowała ale gdzies posiałem :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wash mist jak dla mnie drogi ale wożę go w aucie jako AiO do daily use.

Tj przetrzeć coś jak na kogoś czekam czy to szyba czy LCD czy listwa drewniana .

Czy jakiś ślad na skórze po butach dziecka czy cokolwiek innego.

Daje radę, fajna opcja, ale chyba 55zl kiedyś za niego dałem co.jest dla mnie dużo mimo że jest wydajny i fajnie odparowuje.

 

 

 

Magic sponge to... Chyba nie umiem użyć.

Z pewnością jednorazowe. Mi się kruszyło.

Do czego to właściwie użyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lukasz_byd napisał:

Magic sponge to... Chyba nie umiem użyć.

Z pewnością jednorazowe. Mi się kruszyło.

Do czego to właściwie użyć?

W aucie chyba do niczego 😁 zbyt agresywne. Jedynie jak przez przypadek zachaczysz woskiem jakiś czarny plastik...

Chociaż może i plastikowe jasne progi 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.