Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że od daawna ArtdeKotsos Obsidian Wax był na mojej liście zakupowej tak przy ostatnim promo -17% u naszego partnera nie mogłem sie oprzeć zdobywcy nagrody detailing world i oto zrobiłem sobie prezent na święta 🎁

Dodatkowo polecany na forum przez kolegów @ghost @Eidos71 również ze stajni Artdeshine ich klasyk jako top coat, czyli NGPS V3.  Kanapka powinna wyjść wzorowa 💪
Z ciekawości zrobię test z duetem od Prostaff (Wax Gold + Water Gold)

Ciepłoo...wracaj!! ☀️☀️☀️☀️

20181220-072950.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu - rób tą kanapkę ArtdeKotsos z NGPS i pokaż rezultaty. W moim arsenale Kotsos leży od prawie dwóch lat nierozpakowany jak dziewica - razem z dwoma oryginalnymi aplikatorami 😁 Jakoś nie trafiła się okazja, aby go sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=16084]kudlaty86[/mention] Gdzie tam .Jeszcze jest miejsce
W poprzedniej szafce skończyło się miejsce, dlatego trzeba było się przeprowadzić
Jeszcze muszę pudełka na pady i mikrofibry zakupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaV samochodowekosmetyki byl rabat 50%, teraz jest przeceniony inny zestaw ale i tak sporo kasy. Wtedy udalo nam sie 😄 jest kilka osob na forum ktorzy kupili 😉 tez gdyby kolega nie podlinkowal w okazjach to bym nie wiedzial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2018 o 22:49, SylPio napisał:

@Arkeolowy daj znać jak tłumią bo sam od początku roku zastanawiam się nad tego typu rękawiczkami. Najpozniej na wiosnę muszę coś kupić. Kupiles pewnie poza PL ?

Szukaj w sklepach BHP. np. tutaj - jest też wersja tańsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Birkhof napisał:

Szukaj w sklepach BHP. np. tutaj - jest też wersja tańsza

Bez porównania, poza tym są pełne i niewygodnie się pracuje, miałem i zdecydowanie polecam dołożyć do cestusa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 minut temu, Alfa47 napisał:

@Domel Nie żebym się czepiał, ale chyba ban od żony minął ? Bo widzę że to już trzecie zakupy od tej pory. 🤔

cholera zapomniałem..... 😛 będzie bicie 😛

6 minut temu, Grzechu23 napisał:

Kurde no jak na złość nie ma kiedy przetestować tego glaco deicer przez aktualne temperatury, a podobno dobry zawodnik 😉  

brałem bo taka promocja rzadko sie zdarza i mam nadzieje że nie będzie potrzeby testować w tym roku 😉

Do tej pory używałem raz SG D-Icer. Ciagle na plusie i leje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.