Jump to content

lukasz_byd

Użytkownik
 • Content Count

  250
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

lukasz_byd last won the day on June 23

lukasz_byd had the most liked content!

Community Reputation

153 Genialna

About lukasz_byd

 • Rank
  BardzoMocnoWchodzi

Informacje

 • Imię
  Łukasz
 • Auto
  BMW F02 LCI
  750Ld Individual
 • Lokalizacja
  Bydgoszcz
 • Województwo
  Kujawsko-Pomorskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Autocraft w Niwach pod Bydgoszczą - polecam. Na miejscu, nie drogo i bez śladu.
 2. A ja się dziwie. Bo profesjonalnym zachowaniem byłoby sprzedawanie tego produktu bez atomizera - wtedy by klient nie narzekał na atomizer. Drugi temat to taki że zamiast atomizera do BW mogliby dać takie coś jak przy płynach do mycia naczyń jest, taki dziubek otwierasz, dajesz na aplikator i działasz. Po co tam atomizer? Po co mgiełka? A stream za mocny i tak.
 3. No to in pluś że RRC nie zaszkodziło akurat. Poczytaj forum. Użyj deirona lub kwasu. Serio, to bardzo podstawowy temat na forum. Możesz zacząć od delikatniejszych środków jak UWC lub jakiś ADBL Vampire Liquid albo od razu potraktować np. Tenzi Alux ale... najpierw pokaż jak to wygląda żebyś nie przesadził. Poczytaj też jak z danym środkiem się obchodzić - żeby np. na feldze za długo nie lezał. Pędzel masz?
 4. Z racji przygody którą opisywałem w Co dziś zrobiłeś przy aucie postanowiłem wypolerował tylną lampę. Wypolerowałem obie. Nałożyłem powłokę ponownie. Co się róźni w szklanej buteleczce? + jest szklana + mam wrażenie że jest większa + ma inny zapach (dla mnie bardziej przyjemny choć z punktu widzenia zdrowia powinienem napisać mniej męczący lub zmysłowo - mniej szkodliwy) Natomiast pewien minus (może?) Słomka od atomizera jest długa i zawinięta / zagięta na dnie co powoduje że po użyciu, nie mogę odwrócić buteleczki i wypsikać reszty z atomizera aby powłoka nie utrwaliła się w atomizerze/słomce. Bo tak chyba powinno się robić? Aplikacja banalna. Po aplikacji auto jeszcze 1h stało w garażu. Pojawił się taki lekki nalot (kurzawy jakby) na lampie. Przy docieraniu/polerowaniu było wyrażnie czuć że lampa 'elektryzuje się' - to pewnie przyciągnęło kurz. Ale przetarłem, wyjechałem z garażu i po powrocie pod mieszkanie - jest piękna, szklista. No a dalej zobaczymy. Powłokę chce nalożyć jeszcze na słupki, lusterka oraz na jeden z reflektorów w E61 żeby móc zrobić 50/50. Bo ... jak mam na obu to nie widać jakby roźnicy/zalet bo... nie ma porównania, a co było przed - nie pamieta się, tudzież bywało tam i tak Water Gold rykoszetem.
 5. Może to zabrzmieć jakby profesjonaliści nie powinni mieć problemu z RRC. A ode mnie propozycja: Natty Paste Wax. Banalny, fajny efekt.
 6. SuperB jest spoko autem. Jeździłem II, a później III gen w delegacje. Passat B8 lepiej wyciszony a III gen ma tragiczne prowadzenie ale mimo to w pewnych zakresach cenowych kupilbym benzynowe SuperB (najprawdopodobniej v6)
 7. Zatem będziemy jechać dalej, niech tylko auto ma 1-2 dni przerwy żeby się utwardziło w garażu. Lusterka, słupki drzwi no i może dekory we wnętrzu? Zobaczymy Cieszę się jak dziecko. Buteleczka tym razem jest szklana. Dostałem także naklejkę. Mam jeszcze dwa inne auta i na nich też pojawi się powłoka - myślę jeszcze gdzie - w E61 mogę sobie pozwolić zrobić jeden reflektor, drugi nie:)
 8. Jasne! A nadrabiam to co obiecałem: Samochód po ok. dwóch tygodniach nie mycia wygląda tak- właściwie koło, gdyż na nim jest powłoka: Reflektor, na którym jest powłoka wygląda tak: Po spłukaniu TYLKO WODĄ wygląda tak: Tutaj po spłukaniu, po umyciu. Na lakierze jest Water Gold od 2 tyg - czyli od poprzedniego mycia: A tak wygląda reflektor. Nie ma jakiś spektakularnych kropelek, napewno łatwiej z niego schodziły robaczki niż ze zderzaka. Natomiast z felg, jestem 100% zadowolony
 9. Nie mam idealnego lakieru. Ale wosk mi zakrywa niedoskonałości. Jak dałem WG na wosk to odkrylo te niedoskonałości. To miałem na myśli.
 10. Mi nie przyciąga. Jest sztos. Mam wrażenie tylko że zjada wosk
 11. Minał kolejny miesiąc. Na reflektorach hmm, ciężko opisać bo jednak jest to powiechrznia która w pewien sposób przy deszczu + wiatrze w trasie sama się czyści. Mógłbym rzec że nie zauważam powłoki - źle zrobiłem że nie mam jednego reflektora zabezpieczonego, drugiego nie. Wtedy bym widział róźnice. Może też płyn do spryskiwaczy coś zjadł? Sonax zima, BMW lato. Natomiast na felgach jestem bardzo zadowolony. Wystarczy spłukać wodą i są praktycznie czyste po 1000km i 7 dniach. (średnio co tydzien, co dwa myje samochód). Wczoraj pomyślałem że użyje jeszcze raz i zabezpiecze słupki na drzwiach i inne 'tworzywa' zewnętrzne, które bym na aucie znalazł, jednak ... produkt mi się zżelował. Potrząsajać bardzo łatwo się te glutki rozbijały ale pewnie coś źle zrobiłem po zakończeniu pracy. Niestety, mam dwie lewe ręce. Jutro, lub jeszcze dziś kolejne mycie - więc obiecuje że wrzuce foty przed i po.
 12. Do wyciągania nic, a do ładowania już dużo.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.