Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

@david2888 @Gesiu_15 Miałem właśnie pisać że te 5 L bańki to raczej dlatego że już chemią sprawdzoną i się ze może na niej polegać.@david2888 @Fredi88 Moja w jakimś stopniu to rozumie i też czasem kupuje mi kosmetyki na urodziny mikołajki itp. Niestety wszystkie okazje tego typu mam na koniec roku. Ale czasem potrafię przesądzić jak pod koniec tamtego roku gdzie poszło prawie 700 stów. I o to się wkurza że mam już tyle tego a wciąż kupuję. Teraz jestem na etapie ze coś mi się kończy i chce kupić w większej ilości na dluszy czas mi starczy.@Michał82 Też wychodze z tego założenia😀👍. Poza tym zakup nowości detalingowe zajebiscie poprawia nastrój😀💪😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=20610]david2888[/mention] zacnie. Daj znać jak glass cleaner od sg
Co do kobiet... jeśli musicie takie rzeczy ukrywać to szczerzę współczuję. Mi żona nigdy nie powiedziała że może coś za dużo wziąłem. Pamiętajcie że po ślubie lepiej nie będzie :lol:

Miałem próbkę -daje rade


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym którzy nie próbowali kupić nic w tejemnicy polecam 😁 żona również nie robi mi problemów z rozsądnymi zakupami. Ale czasami robię to bo po prostu lubię 😉 wejść do domu i schować do szafeczki po cichutku. Mega frajda 😁 i wiem że sama też tak robi ale za każdym razem udaje zaskoczonego że nowa torebka LV nagle pojawia się w domu a portfel korsa był gratisem którego nie pamiętam 😁 ojjj piękne historyjki 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Michał82 napisał:

A jak trzeba gdzieś wyjść to słyszymy  "nie mam w co  się ubrać" a z szafy ubrania jeszcze z metkami wystają 😂

U mnie tak jest 😁 nawet udało mi się zdublować prezent raz 😁 trochę nas ponioslo. Wracamy na tory tematu 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smerf91  dobre oko! Był chłodny, ale nie zamrożony. Paczkę przywiózł kurier przed18stą także pewnie cały dzień jeździła mu na pace. A w mailu dostałem, że doręczą  9-14. Specjalnie brałem kuriera nie paczkomat, by za długo kosmetyki nie były narażone na chłód. Ale jak widać teoria a praktyka czasem nie idą w parze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.