Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, MrCleaner napisał:

@Tomas22 Są już na stanie. Dzisiaj wieczorem lub jutro, powinny pojawić się w sklepie internetowym. 

Z wrażenia aż mi telefon spadł 😁 sprawa pilna dla mnie mega. Pisałem na FB 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BartekW napisał:

Taka oto niespodzianka z rana 😁

 

Dawaj znać jak Elixir, bo z tego co mi się wydaje to nie jest tylko Reload pomieszany z Ech2o tak jak my robiliśmy według receptury z pewnego forum. Ale czymś dokoksowany został jeszcze 😉 

Wiadomo może jaka będzie cena u nas w kraju tego produktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zestaw na początek zbierany mniej lub bardziej świadomie 🙂

NOaloKt.jpg

I wszystko elegancko zmieszczone do plecaka:

KXKQTDa.jpg

 

Poza tym mam jeszcze więcej różnych mikrofibr i zestaw do polerowania szyb z tlenkiem ceru (nie zmieścił się na zdjęciu).

 

Może kiedyś dorobię się jakiejś torby, aczkolwiek plecak wygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gardor napisał:

Dawaj znać jak Elixir, bo z tego co mi się wydaje to nie jest tylko Reload pomieszany z Ech2o tak jak my robiliśmy według receptury z pewnego forum. Ale czymś dokoksowany został jeszcze

 

15 godzin temu, BartekW napisał:

W elixirze podobno jeszcze jest dodatek hydro2

Jest kilka informacji w Necie, które potwierdzają, że Elixir to gotowy mix Ech2o, Reload'a, Hydro2 i wody destylowanej. Nawet chyba Forensic dodał cytat ze swojej korespondencji z przedstawicielem CarPro, który potwierdził ten skład Elixir-u. Mam wszystkie ww produkty, więc poczekam na dostępność Elixir-u w PL i sprawdzę, czy własna mieszanka i Elixir to rzeczywiście to samo, oraz jak cenowo wypadnie mix domowy vs gotowy Elixir. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Eidos71 napisał:

Mam wszystkie ww produkty, więc poczekam na dostępność Elixir-u w PL i sprawdzę, czy własna mieszanka i Elixir to rzeczywiście to samo, oraz jak cenowo wypadnie mix domowy vs gotowy Elixir. 

Również chce porównać tak samo jak Ty. Również posiadam Ech2o, Reload'a, Hydro2(w koncentracie). A samą mieszankę ech2o z reloadem i wodą destylowaną bardzo lubię 😉 

Ogólnie to chyba wysprzedaje sporo qd co posiadam i zostawię z 3 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.