Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
1 minutę temu, Bartek1985 napisał:

po przeczytaniu twojego testu na temat tego ręcznika zakupiłem go jak po testuję to dam znać 🙂 

Jestem chyba jedyny co go tutaj ma 😛 nie wiem czy bede obiektywny ! ale dla mnie super 🙂 Mam juz w drugiego w koszyku na wiosnę 😉 bardzo jestem ciekaw innych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Domel napisał:

Jestem chyba jedyny co go tutaj ma

miałem ten ręcznik :-D

 

 

 

 

ale wczoraj macałem ręcznik, który prawdopodobnie będzie lepszy od SG i WS-Monster... niby 800gsm i cena 55pln, na dniach zgarnę na testy.

Fajnie bo jest dwustronny i jak go zgarnąłem w rąsie to już czułem, że jest poważnym zawodnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzą powoli paczki z black friday, ale większość czeka jeszcze na wysyłkę..

AE1A68B1-A35E-4699-B15C-BF89C3815A3C.jpeg.78535c4d0f4ba4815de804da02fb9ee3.jpegB9C48305-9CAF-493E-B016-4C8431CC9A23.jpeg.71647a137a176e4649e70cda27f72bd9.jpeg758D6B2A-8A7E-4BE1-B56F-CBEB513163F9.jpeg.0ab1e076a695271ee6c3fae7ebaac631.jpeg

Jak to kupiłem maszynę ADBL, a przecież w jej wątku tak psioczyłem. Kupiłem zeby nie zarzucano mi, ze to są tylko puste słowa. Po otwarciu pudełka już widzę odklejające się tabliczki (widać na foto). Kultura pracy na 6 biegu, hmmm bez słuchawek 3M peltor się chyba nie obejdzie. Zobaczymy co pokaże więcej testów, ale na start wydaje mi się db5800 lepszy (miałem lare 09, Db5800s, krauss s15/21 i kilka innych także jest do czego się odnieść).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Arkeolowy napisał:

Jak to kupiłem maszynę ADBL, a przecież w jej wątku tak psioczyłem. Kupiłem zeby nie zarzucano mi, ze to są tylko puste słowa. Po otwarciu pudełka już widzę odklejające się tabliczki (widać na foto). Kultura pracy na 6 biegu, hmmm bez słuchawek 3M peltor się chyba nie obejdzie. Zobaczymy co pokaże więcej testów, ale na start wydaje mi się db5800 lepszy (miałem lare 09, Db5800s, krauss s15/21 i kilka innych także jest do czego się odnieść).

hahahah mistrz 😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Arkeolowy napisał:

Jak to kupiłem maszynę ADBL, a przecież w jej wątku tak psioczyłem. Kupiłem zeby nie zarzucano mi, ze to są tylko puste słowa. Po otwarciu pudełka już widzę odklejające się tabliczki (widać na foto).

U mnie nic się nie odkleja. Ale nie mam tej naklejki z  obrotami  co jest u Ciebie nad włącznikiem. Czyżby się odkleiła? 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał82 ponoć skośnooki nie dostał gratyfikacji w formie 2 misek ryżu i przestał naklejać, nawet BP podmienił na jakiś dziwny, bo ja mam grawerowany ADBL 😂 Sytuacja podobna do powłoki, która leży 9H i ma kilka wersji 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze wychodzicie naprzeciw klientowi i wymieniacie bez problemu to już doświadczyłem przy QW za co ukłony, ale wydaje mi się, ze nie ma potrzeby, bo nie ma wpływu na prace. Warto tylko zwrócić uwagę przy następnych produkcjach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=9208]ADBL[/mention] a lifting maszyny to co konkretnie zmieniliście i dlaczego?


Było pisane na fb o tym coś mi świta. Czy się mylę ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To, ze wychodzicie naprzeciw klientowi i wymieniacie bez problemu to już doświadczyłem przy QW za co ukłony, ale wydaje mi się, ze nie ma potrzeby, bo nie ma wpływu na prace. Warto tylko zwrócić uwagę przy następnych produkcjach 



Mnie również bardzo konkretnie ADBL potraktował. Brawo im ! :D . Podejście do klienta maja naprawdę pro. Mało takich firm z takim podejściem do klienta. Za co szacun fest !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.