Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
10 minut temu, powalla napisał:

@Domel plusie to zle?  Nie ma mrozu i sniegu = brak soli = lsp ladnie i dlugo siedzi na lakierze , no , a jak jest na plusie, to jak juz nie mozna dostrzec koloru na autku , bierzesz citrusa +5 zl i juz jest OK 😉 

Jak najbardziej. nie nawidzę zimy i śniegu 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, czakisek napisał:

@Tomas22 ciekawi mnie bardziej gyeon w porownaniu do adbl wow no i jak nw z angela

Z wow od początku się nie lubiłem - od momentu kiedy powachalem już go skreslilem 😉 świecący efekt takiej sztucznej czerni. (Czarne plastiki ) i może nie lepiło się ale ten słodki zapach + to świecenie zakodowało mi w głowie że to się klei i koniec 😁

Gyeon na tym samym plastiku dał mega satynowe wykonczenie, troszkę połysku ale prawdziwej czerni. Antystatycznosc mega. 2 miesiące nie przecierałem nawet dechy ( ale auto mało używane) do tego ładnie maskuje delikatne ryski na plastiku. Plus za delikatny zapach ale nie wyczuwalny. 😉 Tyle ode mnie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie wstawię dwa zdjęcia. Na pierwszym są prezenty od firmy Soft99. Z tego co udało nam się ustalić w buteleczkach są szampony 😀 natomiast w pudełkach są chusteczki nasączone Glaco, które de facto działają bardzo fajnie oraz chusteczka do docierania qd. 

Drugie zdjęcie to prezent od ukochanej żony. Kalendarz to coś wspaniałego i jeszcze ten napis 😁. O wosku ktoś powie phi przecież pracuje u Nowickiego to nie z takimi produktami ma styczność, ale powiem Wam, że mieć wosk Swissvax na swojej osobistej półce to coś pięknego. 

Wszystkim życzę samych najlepszych chwil w Nowym Roku. 

IMG_20181228_192501.jpg

IMG_20181228_192647.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, 397 napisał:

świetny kalendarz, niewiesz gdzie taki można dostać 😄

Możesz sobie zamówić, jest multum firm które wytłoczą ci taki napis a nawet zrobią ci grawerunek na polerce jesli chcesz 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkeolowy  mam jedynie imatch 2 i sunmatch w porównaniu do nich jest różnica. Nie wiem jak świecą inne lampy o podobnej mocy, bo nie miałem z nimi styczności. Jak się naładuje to jutro mogę zrobić parę zdjęć, jak się prezentuje mój zniszczony lakier🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.