Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Arkelowy, sprawdzamy każda maszynę która do nas przyjedzie. Jeżeli poszła w świat taka gdzie jest coś nie tak z naklejką możemy mieć podejrzenia że magazyn ją pominął podczas sprawdzania dostawy. Prosimy o kontakt byśmy mogli odebrać maszynę, sprawdzać ją i mieć 100% pewność że produkt który dostajesz jest w pełni sprawny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, tazman napisał:

gdzieś ostatnio pisałeś o odwyku he he emoji6.png

idą horrendalne podwyżki cen prądu 😄 wszystko skoczy do góry i kosmetyki mogą być towarem luksusowym - więc robię zapasy na kolejne lata 😛

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem część chemii w cieplejsze miejsce na zimę. Na szczęście dużo tego nie ma, od dłuższego czasu staram się nie łapać na żadne nowości. Dokupuje tylko to co się skończyło.

m8mmoKf.jpg

BSy9u18.jpg

11H34pf.jpg

wz0GkR3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Domel napisał:

daj znac jak ta pianownica. Mam na nią chrapkę.

Ja ją kupiłem bo u naszych zachodnich sąsiadów ma już status  kultowej 🙂 Dzisiaj ją wypróbowałem na bezdotyku i chyba będę reklamował. 30x pompowań i strumień szerokiej piany leci tylko przez 2 sekundy, po czym momentalnie słabnie i leci sik gęstej piany... Roztwór to 1,5l ciepłej wody + 50ml Gyeon Foam + 20ml Koch Green Star.

Wypróbowałem też Sonax Spray& Seal i powiem jedno - będzie HIT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
56 minut temu, turzol napisał:

upiłem bo u naszych zachodnich sąsiadów ma już status  kultowej

no dokładnie i cena tez dobra

57 minut temu, turzol napisał:

i chyba będę reklamował

super........ ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2018 o 13:01, DaV napisał:

@turzol Napisz coś jak użyjesz Glass Fiber, coś dobrego do szkła by mi się przydało i nie wiem za bardzo co kupić.

Dobra, inny rodzaj włokna niż terry, ogólnie inny niż wszystkie. Dość sprężysty materiał, coś jak cienka gąbka. Dobry smudgeless 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.