Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Qlimaxss napisał:

@pablo15005 Przecież to mikrofibra do szyb. Na prawdę chcesz nią auto osuszacz?

A nie ma recznikow waflowych do osuszania lakieru? Niektorzy twierdza ze wafle lepsze do osuszania ... nie mialem jej w reku wiec nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo15005 raczej ciężko chociaż nie sprawdzałem to nie mówie nie. Dodatkowo wymiary 35x35cm to troche mało żeby podchodzić do osuszania. Tak jak pisze @Qlimaxss lepiej do tego celu brać Monstera 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Qlimaxss napisał:

@pablo15005 Myślę że Dementor od ADBL to odpowiedź na sukces Monstera. Bo ich puffy Xl to słabizna mam i złe mi się nim pracuje, zdecydowanie częściej siegam po zwykłego flyffiego.

Takie same odczucia do xl... uzyty ze dwa raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Arkeolowy napisał:

Ten Adbl XL to dla mnie dramat, gubi kłaki, sztywny miejscami jak karton..

ADBL Puffy Towel XL - ręcznik do osuszania lakieru 90x60cm 840gsm

ten ?

Muszę sprawdzić.

Przed chwilą używałem "ADBL Mr. Gray Towel" jest świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jakoś odwrotnie :-ogray'a nie lubię. To MF której chyba najrzadziej używam. Natomiast puffy xl... cóż do zarzucenia mam mu jedynie wagę. Sam w sobie jest ciężki a jak wciągnie wodę to już w ogóle jest ciężko nim operować. Także u mnie osusza dach, maskę, szyby, drzwi, klapę a resztę elementów i wszelkie zagięcia karoserii jadę czymś mniejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten Puffy XL jest tak samo zrobiony jak Puffy, tylko większy? Bo Puffy zostawia mi takie drobne włoski na mniej śliskich powierzchniach (np. jak podczas docierania wosku wyjadę na szybę). Ale generalnie pomimo dziesiątek już prań fibra jest bez zarzutu, lekko stwardniała, ale to jedna z nielicznych rzeczy, którymi umiem dotrzeć NW bez IPy (jeżeli sprzyja temperatura - czyli ok. 10*C).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał126 Tak mi się wydaje jedna strona pomarańczowa druga, szara.Jeśli tak jest w mniejszym to są takie same. @Fredi88 Oj tak strasznie ciężki , jak wchłonie trochę wody to już mega ciężko się nim pracuję.aby zrobić większe auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał82 @Qlimaxss  ja mam narzeczoną baaaardzo wyrozumiałą. Rozumie moja pasję, docenia i wspiera haah czasem sama coś kupi :😜 

BTW. Nie szło nie skorzystać z Black Friday w samochodowe kosmetyki.pl 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gesiu_15 większość co kupiłem to juz używałem od dawna i znam, stąd banki 5l 🙂 ale Tez wpadło kilka nowości i kilka produktów z którymi nie miałem nigdy styczności np SG Glass Cleaner oraz NW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 zacnie. Daj znać jak glass cleaner od sg 🙂

Co do kobiet... jeśli musicie takie rzeczy ukrywać to szczerzę współczuję. Mi żona nigdy nie powiedziała że może coś za dużo wziąłem. Pamiętajcie że po ślubie lepiej nie będzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.