Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum
W dniu 21.06.2020 o 16:17, Strus napisał:

W Hydro Egg’a nie wierzę. Piszą tam o deszczu. Tafla po deszczu wydaje się być nierealna. 
jakoś nie spodziewam się tu cudów. 

Dokładnie, zabezpieczenia taflujące podczas deszczu nic nie dają i mamy efekt wizualny jak przy klasycznym umierającym wosku. Podczas mycia ma to sens ale też tylko na początku jak wosk jest w idealnej kondycji. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 11.02.2020 o 09:06, ghost napisał:

@Birkhof @Eidos71 @ktm950 @wifi944 ktoś z Was już posiada? 

 

https://heritage-b.pl/product/mr-robinson-pure-carnauba-premium-wax/

Mam tylko nadzieję, że nie robi dla nich RRC, strach nowości kupować 😄

 

W dniu 11.02.2020 o 10:13, wifi944 napisał:

Nie mam ale już widziałem na FB, może kupię coś jak zrobią jakiś rabat 😁

Odgrzeję kotleta, ale warto bym wrzucił trochę słowa i rozwiał te głupie pogłoski... bo nie po to tyle się staram i męczę (słuchając też użytkowników - gdzie np. wiem, że na pewno muszę jeszcze podziałać nad Sancho i Claudine, może finalnie zostanie z nich jeden środek, ale konkretniejszy) nad tym, by było porównywane do akcji z RRC. Kto miał w rękach Heritage-B ten zna temat i nie muszę nic dopowiadać

Co do samego tematu - spokojnie, Heritage-B do RRC ma daleko i nie ma takich wtop jak w RRC - bo testuję to tylko (do momentu wypuszczenia, bo po wypuszczeniu ma kilka doświadczonych osób do czynienia z Heritage-B, a obecnie nawet dwie rzeczy ma na testy @AreK) na prywatnym aucie (takie oczko w głowie, jakby to było dla mnie Ferrari 250GTO z villa d'este i tak samo chcę by był traktowany np. ulubiony Lanos czy Tico u klienta), ostatnio nim coś wprowadziłem to najmniej zajęło mi ok 6-7 miesięcy męczenie i dopracowywanie danego środka nim został wypuszczony (mowa tu o przykładzie np. Vesper). A to nie koniec i na pewno na ile mi możliwości pozwolą to będą jakieś upgrade środków, a nie wypuszczanie nowych z plusem czy czymś 😉 

Ceny też premium nie zawsze muszą wiązać się z windowaniem cen "bo tak, bo premium, bo logo, bo natural" mają nie być jak w przypadku np. Herrenfahrta (każdy wie o co chodzi z woskiem z drewnianą łyżeczką). 

Założenia były, że mają być bezpieczne dla auta (nie zostawiać nic po sobie i np. jak Mantis na owady być delikatniejszy i do zastosowania np. 2 razy niż zdzierać wosk/powłokę/lakier) i użytkownika, są biodegradowalne (w przeważającej większości). Butelki są grubsze i wytrzymalsze (nie są takie łatwe do przebicia i nawet zgniecenia) - by były nawet wielokrotnego użytku (gwint mają też pod canyony).

Tak wygląda auto męczone od 1.5 roku Heritage-B i z nałożonym woskiem Mr. Robinson (liczę czas nim kosmetyki zostały wypuszczone):

DSC_0007ap.jpg.0bea8daaabe68f139f5f8f3efc9edda7.jpgDSC_0009p.jpg.fa750e6385cc5f5a0b7615874e800242.jpgDSC_0014p.jpg.a193869267f111b60a8bceb37473cd32.jpgDSC_0088a2p.jpg.94ba384f45f6ecb70328ad7925666aa2.jpg

104485591_3470325139644318_3636415425278418731_n.jpg.4d75b67fcdde0d02984e22110609a293.jpg

  • Lubię to 6
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, paki112 napisał:

Cleaner od HoW

250ml 80 zł

Ja nie wiem po co im ten cleaner? 🤔 tylko czysta IPA najlepiej 99,99999% i na to Coli. 😛
Coś się pozmieniało? Nie ogarniam, dopiero co mojego Clearkote VHG wy%@!@łem do kosza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.