Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już od jakiegoś czasu te nowości i powiem Wam, że płyn do szyb z NW bardzo fajny prosta aplikacja, zero mazania i fajnie podbiło umierające Glaco. Slippy też dużo lepsze niż poprzedni Clay Glide. Co do QD to jeszcze nie miałem okazji zarzucać bo nie było nic "pod ręką" z powłoką ale z tego co rozmawiałem z Przemkiem  to jako sam QD na lakier bez powłoki też się nadaje 🙂 Ciekaw jestem  tej pianownicy 2w1 z opryskiwaczem 🙂 
20200508_155138.jpg.ab917ce1dc16bf04a5c8ee6af1af85a9.jpg20200516_113741.jpg.12efc15a05a90f3ef3141e53cb1905f8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może cofnę się o jakiś tydzień dwa w czasie. Przetestował już ktoś K2 scepter i może coś więcej powiedzieć bo to już nawet nie jest za 40 zł tylko za 25 zł na allegro. Opinie o K2 brill też mile widziana

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jest coś takiego od Polskiego producenta ale ja nie czaje tego trendu i muszę trochę ponarzekać 😄 Za tyle już mamy mały słoiczek carpro, tac moonlighta albo większą objętość carprolite. Główna zaleta to rozumiem łatwość aplikacji? Jeśli tak to pewnie 95% osób z forum i tak już nakładała powłoki więc... 😄 Trwałość na poziomie 4 miesięcy też mnie nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vlodek2532 kilka słów po dzisiejszym pierwszym wrażeniu. Użyje, to na pewno podzielę się opinią. Co do trwałości będzie trzeba poczekać. 

https://kosmetykaaut.pl/topic/5162-szczotka-do-czyszczenia-felg/?do=findComment&comment=726040

 

Co do k2 brill. Po "macaniu" stwierdzam, że solidniejsza niż szczotki ADBL, ale nie kupiłem i nie używałem 🤷‍♂️

IMG-20200717-WA0027.jpeg.e335d290b04a1f00819900621cfc9bc2.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2020 o 21:42, Eidos71 napisał:

Już jest - @Good Stuff obiecał w tym tygodniu i obietnicy dotrzymał: 100 ml, 50 ml i 25

https://sklep.goodstuff.com.pl/pl/p/Wosk-SiO2-Trwalosc-i-szklistosc-lakieru-100ml-/271

 

 

@Domel @Eidos71 kiedy jakies testy SiO2 Wax od Good Stuff ? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aivars - no właśnie też czekam, aż ktoś zakupi i przetestuje 😆 Mam tyle wosków, że muszę już dobierać tylko takie, które naprawdę warto posiadać. Chociaż na kosmetykach od Good Stuff dotąd się nie zawiodłem (no, może troszkę poza Interior Cleaner-em - ma w składzie coś, co powoduje, że podczas pracy mam wrażenie, jakbym pracował APC z sokiem...) - dlatego liczę, że wosk SiO2 również wart będzie posiadania...

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel proszę Kolegę o opanowanie się. 
jak chcesz tego typu produkt to polecam Ci R-Stop, który w wielu testach potwierdził swoje działanie. Kiedyś zrobiłem nim całe nadkola w Focusie mk1, i na powierzchnie która wytworzył nałożyłem lakier, od 4lat Focus śmiga bez ognisk rdzy w tamtej okolicy 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Podstawowy element wyposazenia Forda 😄 A tak na serio, uzywamy wokol domu do wszystkiego, tesciu uzywa do ciagnika, jak np robi jakies spawy itp. Nie bralbym nawet pod uwage jakiegos "wypocinu" spod rrc... Szkoda zachodu. Pozniej bedziesz kupowac ich Anty Rust remover - preparat sciagajacy preparat antykorozyjny 😄 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.