Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Grzechu23 napisał:

Nowości od Koch Chemie

Wosk ok. 400 zł, wheel cleaner 500 ml za prawie 70 zł. Widać, że pod niemieckiego klienta ;D

Niekoniecznie 🙂 moje dzisiejsze zakupy

 

101547110_728687694541985_53691714775243

102330855_280995339941025_43196915501173

 

Lipy nie ma 🙂 testowałem testery wszystkie i byłem zadowolony więc sobie kupiłem gotowy produkt - nie w Polskim sklepie bezpośrednio u sprzedawcy Kocha.

Instrukcja bardzo fajnie napisana.

A tutaj mały bonus ode mnie z unboxingu : https://streamable.com/fvfkf3

  • Lubię to 3
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Streat napisał:

@Treys zdaj relacje jak tam te nowości od Koch, osobiscie coraz bardziej przekonuje sie do tej marki 😄 

SprayWax - był ciężki bardzo po aplikacji do docierania generalnie miał być do poprawy żeby było łatwiej oraz żeby kropelki było ładniejsze.

MWC do felg - rewelacyjny w porównaniu z nowym sonaxem felgenbeast czy d-toxem od SG - lepiej wypadał w każdym względzie jedynie cena trochę wysoka za 500 ml :).

Wosk - istny miodzik 🙂 docieranie banał , aplikacja banał , połysk mega a hydro kosmiczne.

Pasta One stepowa i specjalny do tego pad ( można powiedzieć że czerwony koch z innym kolorem 😛 ) mocniejsza od ich pasty z woskiem lepszy połysk na pewno oraz docieranie , generalnie pod one stepy bardzo fajna.

Zestaw do polerowania reflektorów też niczego sobie nie wiem jak wygląda finalnie ( ja miałem pady czerwony + żółty oraz futro + zestaw abralona/mirki na mokro ) czy jest to czerwony koch i żółty w środku raczej nie coś na pewno nowego.

 

Wiedziałem, że wosk będzie moim pierwszym zakupem od razu jak dostałem na próbę z miejsca był u mnie zaakceptowany 🙂 ale trwałość raczej będzie na poziomie 3 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, Treys napisał:

ale trwałość raczej będzie na poziomie 3 tygodni.

czyli blizej mu do show waxów niz typowych wosków, aż mnie zaciekawiło 😄 Paste to na pewno kupie, spraywax moze jak cena bedzie ok w polsce no i wosk tez mnie bardzo ciekawi wiec kto wie moze cos sie kupi 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Treys napisał:

 

MWC do felg - rewelacyjny w porównaniu z nowym sonaxem felgenbeast czy d-toxem od SG - lepiej wypadał w każdym względzie jedynie cena trochę wysoka za 500 ml :).

 

D-tox nie jest produktem do felg. Odpowiednikiem wheel cleanerów krwawiących jest Monster Wheel Cleaner.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel No ta linia widzę jest od kwietnia, także nim pomyślałeś oni już zdążyli wyskoczyć. 😀

@DaV Niby to nowa formuła, i ulepszona. Nie tak dawno wypuścili krwawe koło, kupiłem 2 butelki z myślą że będzie to coś w porównaniu do Rotona, pomimo zapewnień że ma krwawić, na żadnych felgach nie było to widoczne, coś pokroju takiego excede wheel cleaner. Quick detailer i pianę aktywna wygrałem, to drugie w miarę może być ale ten QD to nie dało się pracować. Rozmawiałem z nimi na Fb, i nawet chcieli podrzucić kilka produktów na testy, właśnie na forum, więc jeśli ktoś ma ochotę przetestować nową linię, myślę że udostępnią te produkty na testy KA

  • Okay 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.