Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
49 minut temu, david2888 napisał:

jak to jest nowość, to jak ktoś może mieć i polecać już? 🙈

Cena dobra, trzeba będzie porównać do tych naszych z Aliexpress :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest nowość, to jak ktoś może mieć i polecać już? 
Na pewno Prostaff poleca 
Widziałem, że było wrzucane już z 2 tygodnie temu, więc może ktoś już zamowil, ma i używa.
Więcej luzu, piątek jest ;)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 @Sinus @Domel - rękawica doszła do mnie błyskawicznie. 

Pierwsze wrażenia: część z frędzelkami z MF bardzo fajna, włókna nie za miękkie i nie za twarde, długości 1,5 cm. Część "szorująca" pokryta siateczką "plaster miodu" 3D z tworzywa - również miła w dotyku, średnio miękka i myślę, że w praktyce nie porysuje lakieru na feldze, a może działać lekko "szorująco". Mankiet wykonany z gumowanego materiału, szczelnie opina nadgarstek (nie odcinając dopływu krwi). Wewnątrz rękawica wyłożona jest drobną, syntetyczną siateczką, a pomiędzy tą siateczką, a warstwą zewnętrzną znajduje się cienka pianka/gąbka. Dodatkowo w opakowaniu znajduje się jeszcze foliowa rękawiczka wykonana z grubszej i lekko rozciągliwej folii - przypuszczam, że ma stanowić ochronę skóry dłoni przed chemią, która będzie używana z rękawicą do mycia felg.

Generalnie "na sucho" wykonanie/jakość bez uwag. Tzn. prawie bez uwag - mam średnio drobne/szczupłe dłonie i palce - dłoń mieści się w rękawicy "na styk", a właściwie mogłaby być rozmiar większa... Przestrzenie na palce są wąskie - osoby o większych dłoniach i grubszych palcach mogą mieć problem (a właściwie na pewno będą miały) z wygodnym i komfortowym (bez ucisku) usadowieniem swojej dłoni w rękawicy. Osoby z dłoniami jak "bochny chleba" na pewno nie dadzą rady założyć tej rękawicy. Wydaje mi się, że jest tylko jeden rozmiar tej rękawicy (przynajmniej takie info znalazłem w sieci), więc dla niektórych jej rozmiar może być zbyt mały.

Kilka zdjęć:

20200703_154024.jpg.71975512dd30aee99016cbcf9b2321f8.jpg20200703_154052.jpg.54b1f1b352e46a3dcd25c191c96a6107.jpg20200703_154100.jpg.29bdd5aeb3123cb4d37f1b119a67c280.jpg20200703_154122.jpg.e8c0b1f68ece31db7953346c809d9892.jpg20200703_154148.jpg.c04a34929cd4624aae447af75945c9a2.jpg20200703_154202.jpg.05f1ee75d764618c85348cabaa9c1a30.jpg20200703_154217.jpg.93d3adafc0902a63eedbdf87b9658b62.jpg

 

Test/prezentacja - najprawdopodobniej w ten weekend, w formie filmu na YT.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Streat napisał:

@gruszek1991 zmacz szczotke do felg i pokaż jak wyglada zmoczona 😄 

Dokładnie tak samo jak niezmoczona.. po prawej to Daytona w mniejszej wersji. Daytona ma znacznie bardziej miękkie włosie,  jest bardziej "zbite" jest go jakby więcej.  K2 jest znacznie bardziej kłującą,  nie chlonie wody praktycznie.. zobacze jak się podczas mycia bedzie sprawowała. 

20200703_191611.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w temacie szczotek do felg, mam z adbl ale bardzo chlapie przy myciu, co polecicie nawet coś droższego byle było jakościowo dobre. Jak z WS Szczotka z fibry?

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Angelika26 napisał:

Witam wszystkich 🙂 Chciałabym wypolerować umyć szyby w samochodzie która będzie najlepsza chemia ?

ten watek-> https://kosmetykaaut.pl/forum/12-czyszczenie-szyb/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Eidos71 napisał:

@Strus - w końcu 😆 Ciekawe, jak ze skutecznością... Czy pokona SG ? Oczywiście porównuję tylko do rodzimych praczy, a SG jest moim faworytem.

Też planuje kupić GS MW bo mi adbl MW się kończy i jestem ciekaw czy lepiej się spisze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, Eidos71 napisał:

@Domel  - a gdzie tutaj nowość ? 😉 Ale fajny jest ten naciągany na wiadro organizator - niestety raczej nie będzie dostępny w PL.

Nie wiem, ale skoro cos takiego pokazuja to będzie nowość ? @Good Stuff 😄 przygarnąłbym takie cos na wiadro bardziej niż Buckanizer 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Domel napisał:

Nie wiem, ale skoro cos takiego pokazuja to będzie nowość ? @Good Stuff 😄 przygarnąłbym takie cos na wiadro bardziej niż Buckanizer 😄

Ale ten pas to nie jest produkt Good Stuff, ani Work Stuff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 minut temu, Eidos71 napisał:

Ale ten pas to nie jest produkt Good Stuff, ani Work Stuff.

Ah ok, to coś mi się pomajdało 😉 Ale fajny bajer 😄

Czekam na polską wersję Buckanizera 😉

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.