Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ad.am napisał:

To jest znak że świat idzie do przodu czy się kończy? :dontknow:

To, że kasa  jest ważniejsza od wartości i ideałów marki. Zymol zawsze słynął ze 100% naturalnych produktów - i mnie to przekonywało, nawet jeśli osiągi niektórych produktów były gorsze niż syntetycznych odpowiedników. Teraz to się powoli zmienia.
Jak dla mnie to trochę jak z dieslami w Porsche, czy Suvem od Lamborghini, czy Ferrari: kiedyś nie do pomyślenia, a obecnie nikogo już to nie porusza. Na świecie jest coraz większe parcie na zyskowność, i to jest dobry tego przykład. 
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ktm950 raczej parcie na utrzymanie się na rynku... Patrz Cayenne. 
Ferrari od lat jest wspierane finansowo przez Lamborghini.

Gdyby nie grupa Vag nie wiadomo co by było z Lamborghini czy RR.

Niestety, ale kij ma zawsze 2 końce i niektóre firmy są zmuszone do złamanie tradycji tylko po to żeby nie zamknąć fabryk.

Ja patrzę na to zupełnie inaczej. Dzięki takim wynalazkom jak Urus, Cayenne itp. Te marki będą mogły kontynuować produkcję swoich flagowych modeli.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KUBA46 napisał:

Ferrari od lat jest wspierane finansowo przez Lamborghini.

?? Przecież to były inne koncerny. W jakim celu VW miałby finansować Fiata? Od paru lat Ferrari formalnie nie należy do Fiata i dobrze sobie radzi. Gdzie tu miejsce na pomoc ze strony Lambo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KUBA46 ja nie twierdzę, że te auta są złe, bo na pewno nie są. Zresztą przyzwyczajenia i wartości klientów tez się zmieniają.  
Ale tak jak piszesz - prędzej, czy później większość firm musi: 

1) dostosować do rynku, żeby zwiększać przychody,

2) dać się zjeść konkurencji i zginąć

3) zgodzić się na wierność ideałom i pozostać co najwyżej małą manufakturą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poczekajmy co produkt pokaże. Brakuje produktów które urywają jaja. Może ten 🙂 dlugo czekali z nowościami.

Cena jednak nie zachęca wow https://www.zymolworld.com/zymlatomicgrapheneshield-patented.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vlodek2532 chyba pomyliłeś tematy ? . A nie miało to być w Ciekawe oferty znalezione nie tylko w sieci? https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https://kosmetykaaut.pl/topic/8518-ciekawe-oferty-znalezione-nie-tylko-w-sieci/&share_tid=8518&share_fid=196328&share_type=t&link_source=app

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ziółas napisał:

@smerf91 Ja myślałem że oni linię bad boys skasował na rzecz carwash:

Bo tak chyba było 😄 Bad boys to produkował im inny znany Polski producent 🙂 , a Car Wash to już jest ich autorski więc nie rozumiem co tu znowu robi Bad Boys 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, smerf91 napisał:

Bo tak chyba było 😄 Bad boys to produkował im inny znany Polski producent 🙂 , a Car Wash to już jest ich autorski więc nie rozumiem co tu znowu robi Bad Boys 😄 

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.