Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie, Jak wejdzie między felgę a zacisk w 16" to będzie hit dla mnie

Ja u siebie właśnie nie mogę w 19 wejść między zacisk a felgę, a w zimowych 17 nawet woda za bardzo nie dochodzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FilipO napisał:

129zl/ 300ml. Jak dla mnie cena masakra.. już 1wsza wersja byla droga.. pytanie czy warto? 

no pojechane 🙂 może będzie jak ze smooth eggiem. Btw wczoraj smarowałem starym water goldem obok jajeczka. Oba fajne ale wskazanie na watergolda. Mimo że po jajeczku po jakimś czasie wychodziła miła śliskość a ja lecę na to 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kosztuje skubaniec. Niedawno kupiłem water gold cc, ale te mniejszą pojemność, bo trochę szkoda kasy. Ciekawi mnie jak z jego wydajnością, bo jak będzie tak wydajny jak QD od Soft99 to się opłaca brać. Na kilka dobrych sezonów wystarczy. Wszystko zależy od atomizera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako szczęśliwiec, który mógł porównać obie wersje Prostaff WG stwierdzam, że (pomimo - moim zdaniem) nieco lepszych właściwości Prime'a, przy tej jego cenie nie przeniosę się na niego z dotychczasowego WG. 130 PLN  za 300 ml to zbyt wygórowana cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, doniek77 napisał:

Już na alledrogo, od jutra wysyłki, ciekawe, ciekawe

Ciekawe kiedy u Partnerów? Nie kupowałem chemii z allegro i  wolałbym standardowo w sklepie. @CAR CRAZY planujesz wprowadzić do oferty CC Water Gold Premier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Eidos71 napisał:

Jako szczęśliwiec, który mógł porównać obie wersje Prostaff WG stwierdzam, że (pomimo - moim zdaniem) nieco lepszych właściwości Prime'a, przy tej jego cenie nie przeniosę się na niego z dotychczasowego WG. 130 PLN  za 300 ml to zbyt wygórowana cena...

 

Cena absolutnie nie jest tu adekwatna do jakości. WG, który (moim zdaniem) jest jednak lepszy, teraz jeszcze w kwestii opłacalności zakupu bije nowinkę na łeb, na szyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
6 godzin temu, Michał82 napisał:

Ciekawe kiedy u Partnerów? Nie kupowałem chemii z allegro i  wolałbym standardowo w sklepie. @CAR CRAZY planujesz wprowadzić do oferty CC Water Gold Premier?

Tak, koniec tego tygodnia lub na początku następnego 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 zł nieźle - czekam na pierwsze opinie i może zamówię. Szczotki na wkrętarkę raczej nic odkrywczego - taniej od ADBL z uchwytem hexem a nie M14 + adapter. Cenowo może powalczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.