Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, mat06 napisał:


Obserwując jak działają ich produkty i ile wpadek zaliczyli, to nie wziąłbym tego nawet za darmo. Dziwi mnie fakt, że wciąż są osoby, które chcą być królikami doświadczalnymi i narażać lakier swojego samochodu 😄

Też ich obserwuje, od nich korzystałem jedynie z szamponu, deirona, i qd w 1 i chyba drugiej ? wersji xD a ten wosk gdybym jednak chciał kupić, to raczej bym go zastosował na dolne fragmenty zderzaka, dokładki, ewentualnie felgi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gozdziu23 napisał:

DO, nie 12 miesiecy

Super, tym tokiem myślenia nawet nattys może do 12 mscy leżeć. Albo jak pewien żel przeciwbólowy o działaniu 24h z gwiazdką gdzie gwiazdka oznacza użycie co 12h :-D

Niech ta tablica mendelejewa od rrc poleży chociaż 3msc bez spustoszenia na lakierze to bd dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, rygryss said:

W takim układzie, siedzę cicho i nie komentuję...  

btw jak już zacząłeś temat, to która firma sprzedaje kosmetyki RRC pod własną nazwą, bo mnie zaciekawiłeś?

a i z tym testowaniem to też nie takie hop siup, bo jak ktoś się "bawi" w detailing to potrzebuje BEZPIECZNEGO środka, bo nie ma potem całej półki kosmetyków, żeby naprawić to, co zepsuł niesprawdzony kosmetyk. 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, voltage napisał:

btw jak już zacząłeś temat, to która firma sprzedaje kosmetyki RRC pod własną nazwą, bo mnie zaciekawiłeś?

a i z tym testowaniem to też nie takie hop siup, bo jak ktoś się "bawi" w detailing to potrzebuje BEZPIECZNEGO środka, bo nie ma potem całej półki kosmetyków, żeby naprawić to, co zepsuł niesprawdzony kosmetyk. 😉

sporo firm, nie ładnie tak ujawniać, to nie gentelmenskie ale np taką marką był oldschoolowy tata czy to był detailingowy tata nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Ziółas napisał:

@Gozdziu23 tak niektóre miał od nich 

Hmm wrspster nie ms czasami rrc?

Panowie to jest tylko gdybanie a tego nigdy się nie dowiemy co kto u kogo produkowal😉

Skupmy się na nowościach a nie na domyslach kto dla kogo produkuje 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytałem kiedyś chłopaków z sg co było najtrudniej wyprodukować. Odpowiedź była szybka naturalna i zgodna z tym czego się spodziewałem. Wosk.

Podejrzewam że rrce nie ma z tym problemu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rkom napisał:

Ten wosk został specjalnie stworzony na maskę bryki @Strus . To będzie najbardziej miarodajny test.

A żebyś wiedział że te 3 dychy jestem gotów poświęcić. Ale nawet nie będę mógł u nich peanów pisać o super wosku dla debili bo mnie z rok temu zablokowali. A, właśnie. Skoro już i debilach wspomniałem.....

47EB625D-9272-4AF3-9D8A-69470DBFD37B.jpeg.d40142184a03c4b5ba65ab7ddf006c0c.jpeg

  • Super 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smooth Egg Hydro Flash - trwałość jednego miesiąca

https://www.soft99.co.jp/en/products/detail/00521/

 

CC Water Gold Tire Coating - 190 ml starczy na ok. 50 opon. Wyczaiłem, że wykończenie opon będzie zależało od ilości nałożonego produktu, więc może być macik, albo połysk zobaczymy

 

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.