Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, GTruszkowski napisał:

A może by tak wytestować kanapeczkę nowe Fusso a na to nowy Kotsos? 

Tylko jedno pytanie, po co?
IMO nie ma to sensu

 

2 godziny temu, doniek77 napisał:

Czy gdzieś już można kupić normalnie?


Nie można bo sam producent jeszcze go nie ma w normalnej sprzedaży.
Jutro rusza pełną parą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2019 o 19:41, michalwi napisał:

Obstawiam raczej kolejną rozlewnię. Jak większość tego typu firm, wystartują od razu z bogatym arsenałem środków. To oczywiście moje zdanie, ale śledzę takie historie i w tym przypadku, z tego co do tej pory zaprezentowali, cała para idzie w rozlewanie i oklejanie etykietami. Mam jedynie nadzieję, że nie jest to chemia od znanej wszystkim 'najtańszej" super chemii dla profesjonalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, powalla napisał:

65zl ostatnio byl , a pewnie jeszcze zejdzie , wiec ten nowy za 150 zeta to musialby te 24 miesiace siedziec 😉   Jednak uwazam iz jak to zwykle bywa przez normy ekologiczne trwalosc na bank sie obnizy ... obym sie mylil,  bo to bardzo uniwersalny wosk. 

a jest gdzies jeszcze w tej cenie 65 zł ?! 

 

 

6 minut temu, Pkubalak napisał:

Obstawiam raczej kolejną rozlewnię. Jak większość tego typu firm, wystartują od razu z bogatym arsenałem środków. To oczywiście moje zdanie, ale śledzę takie historie i w tym przypadku, z tego co do tej pory zaprezentowali, cała para idzie w rozlewanie i oklejanie etykietami. Mam jedynie nadzieję, że nie jest to chemia od znanej wszystkim 'najtańszej" super chemii dla profesjonalistów.

hehehe 🙂 dobra aluzja coś cicho się o nich zrobiło , raczej nie wprowadza zamieszania na rynek bo jak do nich napisałem to mało konkretne odpowiedzi o danych produktach . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Strus napisał:

Ta rękawica mnie interesuje. Ciekawe co to 😉

Mi się zdaje że to może być coś małego dla mycia felg. W sumie fajna sprawa bo za cholerę zwykła rękawica nie wjedziesz w szczeliny 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

Może nie w tym konkretnym ale innym kanale widziałem jak to działa.

Tylko oglądając te youtuby mogę w działaniu porównać go do EliteDetailer Wheel Cleanera - który również żre brud z opon jak szalony a koła obrabia wspaniale.

Jak się pojawi w PL na pewno zakupie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 minut temu, david2888 napisał:

@Domel mowisz ze  Elite Detailer wheel cleaner ten rozcienczalny też daje rade na opony? Coś ala FW do opon i felg

Tak. Pokazywałem juz fotki w dziale o oponach jak żre dressingi 🙂 A teraz wrzucam go do FM10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
38 minut temu, Domel napisał:

Jak na razie widzę, że jest od nich znacznie mocniejszy (od EF i Exceede)

Tylko po co taka moc ?? Skoro myje sie auto co tydzien czy co dwa. Pamietajmy ze ta moc narusza zawsze nam zabezpieczenie na felgach, tak samo dressing skoro go zjada to produkt Głowno warty przynajmniej dla mnie nie po to naklada sie dressing zeby przy myciu go usunąć chemia do felg. Zdecydowanie nie kupie bo wystarcza mi excede badz EF 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
44 minuty temu, BiałyGTi napisał:

Tylko po co taka moc ?? Skoro myje sie auto co tydzien czy co dwa. Pamietajmy ze ta moc narusza zawsze nam zabezpieczenie na felgach, tak samo dressing skoro go zjada to produkt Głowno warty przynajmniej dla mnie nie po to naklada sie dressing zeby przy myciu go usunąć chemia do felg. Zdecydowanie nie kupie bo wystarcza mi excede badz EF 

Oczywiście. Wszystko z głową i dobierać sobie albo rozcieńczać wedle zastosowań.

Pamiętajmy, że to produkt do FELG nie opon wedle etykiety producenta. Zastosowanie na oponach odkryłem przypadkiem i wątpię, że producent potwierdzi moje zapędy - ale i tak jestem na etapie testowania.

obraz.png.ccec3d01450aaae628263032b6b13561.png

 

Do opon mają dedykowany produkt Tire Cleaner:

obraz.png.507eda314287e848669c00aed1be9437.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.