Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
17 minut temu, xadamx napisał:

@Domel zrób test tego Rotona bo sam jestem ciekaw czy wart tej ceny. Pamiętam, że poprzedni Roton (nie Pro) szału nie robił.

Tenzi krwawa felga mi akurat się sprawdził. 

Jasne :) Narazie męczę nowego GoodStuffa na K2 też przyjdzie pora. Ten produkt tytuuje się linią PRO - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Qlimaxss napisał:

@Fredi88  Mi wlasnie w powiadomieniach YT wyskoczyla premiera, tego Ananaska😁😂. Ale odpale jutro bo jak dzisiaj obejrze to nie zasne od, tej zajebistosci😈😁😂😂

Produkty straciły swoją zajebistość odkąd Rafał ich nie promuje 😉. Ale za to prezenterka jest bardziej zajebista 😎

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się, że na tym etapie K2 Roton Pro się podoba.

W kwestii zapachu - K2 Roton Pro to deironizer. Nie da się z tego zrobić perfum. "Jajeczny" zapach jest mocno wyczuwalny kiedy ktoś wącha płyn prosto z butelki. Można pracować z produktem przez wiele godzin dziennie, bez problemu. Zależało nam na tym, aby dla profesjonalistów zapach produktu nie był uciążliwy. Nie ma więc specyficznego intensywnego zapachu, co jest bardzo dużą różnicą w stosunku do pudełkowego Rotona. Więcej, jest delikatna wiśniowa nuta, którą czuć podczas pracy z produktem (nie przy wąchaniu zawartości butelki).

Co do konsystencji, to nie tyle żel w butelce, co środek, który przylega i długo siedzi na powierzchni felgi jako jednolita tafla. Ma to eliminować ryzyko powstania zacieków.

Serdecznie zapraszamy, aby przetestować i przekonać się samemu.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.