Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

Autobrite może leżeć i godzinę bo wysycha szybko ale zostaje w takiej formie na lakierze. Tylko po co ? Taki produkt ma działać od razu. AB robi co ma  robić po minucie. Nie widzę sensu długiego leżenie w tym typie produktu. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wszystko ma sens. Esencja detailingu. Produkty dobieramy do warunków, oczekiwań i pacjenta a tym bardziej do indywidualnych preferencji.

Powinni być produkty takie i takie. My blokersi potrzebujemy coś co działa szybko bo na myjkach nie ma czasu na 30minutowe zabawy bo nas zjedzą włąściciele albo inni w kolejce - taki AB sprawdza się idealnie. Zaś ludzie z własnym washbay'em przy domu mają możliwość szerszego asortymentu i produkt który leży 30 minut i więcej i nie wysycha jest jak najbardziej pożądany w tedy.

Każdy znajdzie coś dla siebie i to jest piękne.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rygryss napisał:

Bardzo fajny produkt, oleisty i długo leży

 Widziałem Twój film w którym przy zalecanym 1:15 raczej zadowolony nie byłeś. 

Miałeś okazję sprawdzić inne stężenia ?

AB mam chyba ze 2,5 litra roztworu jeszcze i na razie szkoda mi kupować kolejny produkt szczególnie że za 3 tygodnie robię już auto na zimę. A ciekaw jestem tego produktu bo nawet lecąc 1:3 (tak korzystam z AB) wychodzi taniej niż AB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Strus napisał:

Widziałem Twój film w którym przy zalecanym 1:15 raczej zadowolony nie byłeś. 

Tak miałem mieszane uczucia, ale jak zrobiłem 1:10, poleżał dłużej i przykryłem pianką, efekty były zadowalające, 

Stężenie 1:15/20/30 jest super do odtykania powłoki.

Może to nie jest taki kiler jak Autobrite, ale w tej cenie daje radę.

@Domel , zgadza się, osobiście mam tę możliwość, że mogę pracować spokojnie i bez ciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna Nowość od @K2 Auto jak nowe - K2 SIGMA PRO - dressing do opon.

Tutaj pytanie do @K2 Auto jak nowe. Czy SIGMA PRO to ten sam dressing co poprzednia SIGMA, czy różni się czymś ta wersja PRO ?? Chyba tylko zapachem (według opisu)

Numer oferty: 8471389631

 

Przechwytywanie.JPG

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, K2 Auto jak nowe napisał:

@david2888 Z najważniejszych różnic to zdecydowanie konsystencja, dzięki której o wiele łatwiej się go nakłada, no i dodatkowo zapach jest inny 😉

A tu jest atomizer w komplecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@K2 Auto jak nowe 

Niewiem czy informacja tajna, bo ubiło mi się o uszy, o nowej chemii do Prania, możecie coś powiedzieć na ten temat co/jak/kiedy? Bo mam Lotar i Tornado i delikatna robotę zrobili (gdy będzie czas pewnie wrzucę test pod koniec października g) ale szukam coś w porównaniu do Maxifi. 

😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.