Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.04.2019 o 12:34, AreK napisał:

Cena będzie oscylowała w granicach 1000zł. Póki co długa droga przed wprowadzeniem urządzenia na rynek. Niemniej jednak jest szansa,że będziemy mogli cieszyć się z udogodnień które przegotowuje @LARE na przyszłość. Wielki szacun!!!

@LARE chętnie poznał bym odpowiedz na jedno pytanie 🙂 jak będzie ze sprzedażą bo konkurencja LIQUID ELEMENTS maszyny sprzedała też teraz do czasu 🙂 i poszedł pozew od RUPESA i chwilowo sprzedaż jest wstrzymana jak się to potoczy ? Nie wiem...

Co do jakości Liquid Elements jak na pierwszy raz jest bez szału 🙂 guziki mierne , plastiki słabo spasowane

56990279_276725726563555_632497641156404

56422347_782959388770906_166382929205788

Pobawiłem się trochę jednak mnie nie przekonało płacąc te 220 euro 🙂 dodatkowo pady mini od Rupesa nie pasują bo talerz jakiś taki nie proporcjonalny....  wole jednak poczekać na waszą maszynę tylko interesuje mnie kwestia prawna RUPESA tak jak jest teraz z LE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rupes spora firma, jeżeli ma patenty to raczej LE będzie musiało zaprzestać produkcji, a pewnie jeszcze dostanie grzywnę.
Tak jak myślałem maszyna od LE bez szału, juz na zdjeciach widac było mierną jakość tego maleństwa, szczególnie jeżeli ktoś ma lub miał w rękach iBirda.


Generalnie to wgl dziwi mnie zachwyt tego typu maszynami, mam iBirda od roku, i gdyby nie kwestia dofinansowania to nigdy bym go nie kupił no i co ?
Używam go rzadko, najczęściej do rogów lamp jak nie mogę dojść dużą rotacja i do polerowania dekorów wewnątrz ze względu na wygode, czasami trafiają się samochody z dziwnymi miejscami i zakamarkami jak wnętrza wlotów od BMW czy HONDY. Jednak nie było na samochodzie na zewnątrz miejsca gdzie nie mógł bym dojść wygodniejszą według mnie przedłużką bądź rękawem, który jest 10x tańszy szczególnie jak ktoś zamówi od MAJFRENDÓW 😄
Szczególnie że iBird bez kabla nie jest specjalnie bardzo mocną maszyną, a przy dłuższej pracy rotacyjnej nie miłosiernie się grzeje, na dualu jest dobrze ale do tego wyższego skoku do dziś nie mogę się przyzwyczaić

11 godzin temu, Treys napisał:

 

Zauważ że talerze od rupesa do ibirda nie mają żadnej pianki, to po prostu płaskie wkrętki, ponieważ pianką są same wyższe pady, przez co teoretycznie maszyna powinna lepiej ciąć. Więc nawet nie zdziwił bym się jak by to było jakieś rozwiązanie techniczno-praktyczno-pracownicze ich systemu co też może mieć swój patent. Przez co później ori gąbki nie pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał informacji  Chemical Guys HydroCharge:

Trwałość do roku w idealnych warunkach.

Detale odnośnie utwardzania itp, link:

https://www.chemicalguys.com/blogarticle?cid=article-hydrocharge-faq

 

Zawartość SiO2 oficjalna odpowiedź CG:

Cytat

The quantity of SiO2 does not determine the quality of the product and it’s just one of the ingredients that make HydroCharge protect and shine like nothing else. To avoid copycats in the industry, we do not disclose the exact amount of SiO2. All we can tell you it’s between 25-55% and that it’s the perfect amount for optimal shine and protection!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w temacie nowości. Poszukuję i potrzebuję 5 GRAM tego nowego siuwaxa Sio2 od ENZO COATINGS miałby to ktoś do sprzedaży, ewentualnej wymiany ? 

Uprzedzając, taaak pisałem do nich na priv to zostałem potraktowany zlewkowo... Nie mówiąc już o tym, że "takich jak ja jest kilkuset" Ohy Ahy a ja chciałem tylko sprawdzić czy warto wydać $ na takie cuś 😛

Proszę o wszelakie info, gdyby ktoś takowe miał 🙂 Pozdro ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Karbo napisał:

Panowie w temacie nowości. Poszukuję i potrzebuję 5 GRAM tego nowego siuwaxa Sio2 od ENZO COATINGS miałby to ktoś do sprzedaży, ewentualnej wymiany ? 

Uprzedzając, taaak pisałem do nich na priv to zostałem potraktowany zlewkowo... Nie mówiąc już o tym, że "takich jak ja jest kilkuset" Ohy Ahy a ja chciałem tylko sprawdzić czy warto wydać $ na takie cuś 😛

Proszę o wszelakie info, gdyby ktoś takowe miał 🙂 Pozdro ! 

ja mam próbkę od nich ale to historia tego typu ze zauważyłem ich filmik na yt .... znalazłem na fb a tam dopiero 5 lajków było ;d 

 

obecnie dużo os się zainteresowało 

 

jedyne co mogę pomoc to czekam tylko na pogodę ( w pomorskim obecnie tragedia ) i działam z tym enzo tzn chce zaaplikować go na auto 😉

ceny już są znane tak btw ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w temacie nowości. Poszukuję i potrzebuję 5 GRAM tego nowego siuwaxa Sio2 od ENZO COATINGS miałby to ktoś do sprzedaży, ewentualnej wymiany ? 

 

Uprzedzając, taaak pisałem do nich na priv to zostałem potraktowany zlewkowo... Nie mówiąc już o tym, że "takich jak ja jest kilkuset" Ohy Ahy a ja chciałem tylko sprawdzić czy warto wydać $ na takie cuś

 

Proszę o wszelakie info, gdyby ktoś takowe miał  Pozdro ! 

To jak z zapiekanką, nikt Ci nie da ugryźć. Jeśli ten kto za tym stoi (niestety nie mam pewności 100%) jest tym o kim mysle to możesz kupować w ciemno.

Poza tym co chcesz sprawdzic 5-cioma gramami?

Moim zdaniem jedna butelkę trzeba zużyć zeby miec jakiekolwiek wnioski i przemyślenia - No chyba ze chcesz psiknac i zobaczyc czy kropelkuje

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lodowa są są i wcale nie są one małe, więc dlatego próbuję odkupić mniejsze ilości 🙂 Dużo masz tej próbki ? 😄 

@Birkhof temat prupkowiczów i dawania za darmo znam na wylot w każdą stronę 🙂 Jestem zainteresowany kupnem małych ilości, a nie prupkowaniem. Dlatego napisałem na samym początku o sprzedaży aby uniknąć porównań do zapiekanek 🙂 Mam maskę, dość ciekawy według mnie temat i coś tam na niej sobie testuje/dłubie. Nie widzę sensu żadnego kupowania całej puszki czegoś, co w moim odczuciu może być po prostu słabe. Przepraszam za zbyt odważne podejście, ale no nie lubię wydawać pieniążków na coś, co według mnie nie jest tego warte. Moim wiejskim podejściem i zdaniem 75% wosków, QD i innych siuwaxów to ten sam produkt, tyle że w innych proporcjach. Chcę sprawdzić czy ma sens przepłacać i szukać jak dziki nowości, czy pozostać przy tym co sprawdzone.  Wypolerowany lakier sam w sobie się świeci i ma hydrofobowość, więc jeśli ktoś wstawia tylko takie zdjęcia a później mówi o tym co to nie dało to takie tematy raczej olewam 🙂 Będę miał ciekawe produkty do porównania i pomyślałem, że ENZO, może być jednym z nich. 

Test długodystansowy nie jest mi bliski, bo nie żyję tylko tym... Aaaale kto wie, może wszystko się zmienić 🙂 Polecam wejść w dział testy, sprawdzić co tam dłubałem sobie przy masce i obserwować, może coś ciekawego się urodzi 🙂 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karbo Dawidku 😄 ale nikt ci nawet nie sprzeda tych 5g, żebyś zrobił tylko test 😄 na tym polega tzw "marketing" czy tam "handel". Musisz kupić w ciemno duża ilość 🙂 Jakby tak sprzedawali po 5g, to by pewnie słabo szła im sprzedaż produktu pełnowartościowego. Ja tak to odbieram 🙂 

A co do ENZO. Też ich znalazłem na fb jak mieli z 20 lajków i jarałem się tymi nowościami, ale odpuściłem takim "wynalazkom" i wolałem zainwestować w OSD Wosk 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=21453]lodowa[/mention] są są i wcale nie są one małe, więc dlatego próbuję odkupić mniejsze ilości  Dużo masz tej próbki ?  

[mention=3124]Birkhof[/mention] temat prupkowiczów i dawania za darmo znam na wylot w każdą stronę  Jestem zainteresowany kupnem małych ilości, a nie prupkowaniem. Dlatego napisałem na samym początku o sprzedaży aby uniknąć porównań do zapiekanek  Mam maskę, dość ciekawy według mnie temat i coś tam na niej sobie testuje/dłubie. Nie widzę sensu żadnego kupowania całej puszki czegoś, co w moim odczuciu może być po prostu słabe. Przepraszam za zbyt odważne podejście, ale no nie lubię wydawać pieniążków na coś, co według mnie nie jest tego warte. Moim wiejskim podejściem i zdaniem 75% wosków, QD i innych siuwaxów to ten sam produkt, tyle że w innych proporcjach. Chcę sprawdzić czy ma sens przepłacać i szukać jak dziki nowości, czy pozostać przy tym co sprawdzone.  Wypolerowany lakier sam w sobie się świeci i ma hydrofobowość, więc jeśli ktoś wstawia tylko takie zdjęcia a później mówi o tym co to nie dało to takie tematy raczej olewam  Będę miał ciekawe produkty do porównania i pomyślałem, że ENZO, może być jednym z nich. 

Test długodystansowy nie jest mi bliski, bo nie żyję tylko tym... Aaaale kto wie, może wszystko się zmienić  Polecam wejść w dział testy, sprawdzić co tam dłubałem sobie przy masce i obserwować, może coś ciekawego się urodzi  
 

Spoko ale oni maja małą pojemność dla klientow. Jedyna MW zrobiła mini testerki.
Podziwiam Twój optymizm ale trzeba byc realista i najwidoczniej testy na masce ich nie przekonują do robienia wyjątków.
Pozostaje Ci umówić sie do kogos na smarowanie - poszukaj może jakieś studio w Twojej okolicy ma wosk ..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.