Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.08.2019 o 15:40, wifi944 napisał:

Z opinii w sieci wynika, że jest to najczystsza forma "czyszczącego" QD - nie zapewnia praktycznie żadnej ochrony, świetnie nadaje się do oczyszczania lekko zanieczyszczonego lakieru, widocznie zaburza hydrofobowość bazowego zabezpieczenia... Większość dotychczasowych nabywców tego QD trochę żałuje jego zakupu... Oczywiście opinie są subiektywne, ale coś tam można z nich wywnioskować... 😉

Acha - z informacji zamieszczonych w sieci (źródło na tyle poważne, że biorę to info na poważnie) wynika, iż jeśli ktoś jeszcze nie ma, a planuje nabyć Meguiar's Fast Finish, to niech się pośpieszy. Właściciel marki - firma 3M - zamierza wycofać ten produkt z rynku... Powodów nie znam, jak również nie wiem, czy zostanie on zastąpiony innym produktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2019 o 17:29, Eidos71 napisał:

Acha - z informacji zamieszczonych w sieci (źródło na tyle poważne, że biorę to info na poważnie) wynika, iż jeśli ktoś jeszcze nie ma, a planuje nabyć Meguiar's Fast Finish, to niech się pośpieszy. Właściciel marki - firma 3M - zamierza wycofać ten produkt z rynku... Powodów nie znam, jak również nie wiem, czy zostanie on zastąpiony innym produktem.

Z kiedy ta informacja?

Info z 1 Sierpnia:

Cytat

No plans to discontinue. Auto parts companies pick & choose which items they want to carry each year. If you heard it is being "discontinued" from your local auto parts store associate, it more than likely means they are no longer going to carry the item, not necessarily that it is no longer going to be produced by the manufacturer.

Natomiast Meguiar's Car Wash Plus:

Cytat

Meguiar's Car Wash Plus+ is no longer in production & discontinued at this time.

 

To informacje "podane" na forum Meguiar's.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, drufi napisał:

Z kiedy ta informacja?

To był wpis kogoś związanego z Meguiar's, zamieszczony ok. tygodnia temu (w poprzedni weekend) na jednym z forum: Autopia, lub Autogeek... Nie mogę teraz znaleźć tego wpisu, gdyż cały temat dotyczył innego produktu, niż Fast Finish.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sztuki już sprzedane..hmmm 🤔
Z tego co wiem to @Domel lubi mieć wszystkiego parzyście wiec... 😃😜

A tak swoją drogą to z opisu wygląda ciekawie i cenowo 99 zł jak za 200g -> bardzo rozsądnie.
Mają też małe testery 25 g - 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Grzechu23 napisał:

2 sztuki już sprzedane..hmmm 🤔
Z tego co wiem to @Domel lubi mieć wszystkiego parzyście wiec... 😃😜

A tak swoją drogą to z opisu wygląda ciekawie i cenowo 99 zł jak za 200g -> bardzo rozsądnie.
Mają też małe testery 25 g - 20 zł

a co to za wynalazek ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podejrzenie, że to Tonyin Ceramic Crystal Coating Wax, tylko zamiast Tonyin jest dodany Uber... Podobnie rzecz się miała w UK, gdy Tonyin został zastąpiony przez In2Detailing Ceramic Crystal Wax. Podejrzenie powstało, gdy dowiedziałem się, że Uber nie jest producentem wosku - producent jest zagraniczny, a Uber tylko zaopatrzył pudełko we własną etykietę (na kartonowym opakowaniu wosku jest podany faktyczny producent, jednak nie miałem okazji obejrzeć opakowania tego wosku) i jest dystrybutorem wosku w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam kawałek rozmowy czego się dowiedziałem. Ogólnie z ich strony wypadałoby się chociaż przywitać. Jeśli to wosk Toyin’ego to nawet dobrze bo ich jest tańszy. Sam myślę nad zakupem i chyba kupie sobie ich tester :). 

F6669EDF-D2DD-48D9-8361-ABDA610099FD.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wosk jest warty nabycia. W UK Tonyin Ceramic Crystal Coating Wax (a obecnie In2Detailing Ceramic Crystal Coating Wax) zbiera od początku pochlebne recenzje. Tonyin CCCW można oficjalnie kupić w PL, w jednym ze sklepów internetowych, jednak kosztuje on 129 PLN, a więc 30 PLN drożej, niż Uber. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Eidos71 napisał:

Czyli wosk jest warty nabycia. W UK Tonyin Ceramic Crystal Coating Wax (a obecnie In2Detailing Ceramic Crystal Coating Wax) zbiera od początku pochlebne recenzje. Tonyin CCCW można oficjalnie kupić w PL, w jednym ze sklepów internetowych, jednak kosztuje on 129 PLN, a więc 30 PLN drożej, niż Uber. 

U mnie w temacie Tonyin, wkrótce aktualizacja. Zapraszam do śledzenia 😉

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.